Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Transport Morski z Venax.

Transport morski

Transport morski

Potrzebujesz przewieźć swój towar drogą morską? Oferujemy przygotowanie ładunków do transportu morskiego zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasi profesjonalni agenci zapewniają kompletną obsługę realizacji zamówień.

Rozkład serwisów venax.net


W venax.net szybko i bezpiecznie przetransportujemy Twój ładunek na trasie Chiny–Polska i nie tylko! Dysponujemy kilkudziesięcioma magazynami, biurami oraz terminalami przeładunkowymi w obrębie 8 oddziałów na całym świecie. Sprawdź rozkład serwisów venax.net i zaplanuj swój transport morski od A do Z!

Rozkład serwisów transportu morskiego


Dzięki naszemu rozkładowi serwisów szybko i łatwo sprawdzisz realizowane przez nas połączenia – zarówno te aktualne, jak i przyszłe. Wystarczy, że podasz lokalizację startową i docelową, a my podpowiemy Ci, kiedy możesz przetransportować swój ładunek za pośrednictwem naszego statku.


Znajdziesz tu też informacje takie jak terminy wypłynięć, czas transportu, cut offy, miejsca załadunkowe oraz rozładunkowe i nie tylko! Zapoznaj się z naszym rozkładem, a następnie zaplanuj swój transport w najdrobniejszych szczegółach!


Nasze magazyny biura i terminale przeładunkowe


Firma venax.net posiada 9 terminali na terenie Chin. Transportujemy towary bezpośrednio do Europy z miast takich jak:

Nasze europejskie terminale przeładunkowe znajdują się w:

Mamy swoje biura w Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Chojnicach, Wrocławiu, Toruniu i Strzelinie, a także magazyny w Poznaniu, Berlinie i Antwerpii.


Rail Baltica i usługi portowe w Gdańsku


Nasza firma świadczy usługi portowe na terenie Gdańska. Zrealizujemy intermodalny transport towarów do miast takich jak:

Chcesz przetransportować ładunek z Gdańska do Chin lub jednego z europejskich miast? Zrealizujemy dla Ciebie tranzyt z portu do Małaszewicz! Stamtąd Twój towar ruszy prosto do jednego z naszych terminali w Chinach lub do Hamburga, Aten, Porto czy Istambułu.


Nasze trasy: Chiny–Europa


Zrealizujemy dla Ciebie transport z Chin do Europy na trasach takich jak:

Gdy Twój towar dotrze do Małaszewicz, przetransportujemy go do: Gdańska, Istambułu, Aten lub Porto.

 

Transport morski z venax.net


Potrzebujesz rzetelnego i zaufanego przewoźnika, który sprawnie oraz bezpiecznie zrealizuje transport Twoich ładunków drogą morską? Możesz liczyć na venax.net! Nasz zespół składa się z doświadczonych, kreatywnych specjalistów, którzy stale rozwijają swoje kompetencje.


Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych partnerów – zaufano nam już ponad 18 000 razy!

 

Nasze realizacje - doświadczenia, które nas ukształtowały.

Więcej
Nasze realizacje - doświadczenia, które nas ukształtowały.

Skontaktuj sie z nami