Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Poznaj Nas Lepiej.

O nas

Dobrze być z nami

Dlaczego Venax?

Na tle konkurencji wyróżniamy się nowoczesnymi technologiami z zakresu IT. Jako jeden z nielicznych dostawców w sektorze przemysłowym dysponujemy inteligentnym systemem szybkiego reagowania. Współpracujemy z wieloma firmami i armatorami na całym świecie. Podejmiemy się każdego zlecenia – również Twojego!

Firma w liczbach

Dostawy, które zrealizowaliśmy

Od początku działalności naszej firmy zrealizowaliśmy już ponad 235 000 dostaw FTL oraz LTL. Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie logistyczne, by świadczyć usługi transportowe dla wymagających klientów przemysłowych.

Nasi zaufani podwykonawcy

Współpracujemy z 250 podwykonawcami, którzy realizują dla nas usługi transportowe na całym świecie. Stawiamy na budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami i działamy jedynie z uznanymi markami.

Nasi zadowoleni klienci

Zaufało nam już ponad 2000 klientów, którzy cenią sobie nasze doświadczenie oraz profesjonalizm. Wielu z nich chętnie skorzystało z oferowanych przez nas usług ponownie. Zapoznaj się z opiniami o naszej firmie!

Powierzchnie magazynowe

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy magazyny o powierzchni 1200 m2. Dzięki temu możemy podjąć się każdego zlecenia i dostarczyć nawet największe transporty w wybrane przez Ciebie miejsce.

Oddziały na świecie

Mamy 6 oddziałów na całym świecie – przewozimy ładunki do Europy, Azji, Afryki i Ameryki. Dzięki temu nasi pracownicy mogą zapewnić Ci sprawny transport do niemal każdego miejsca na Ziemi.

Nasi pracownicy

Na początku nasz zespół liczył zaledwie kilka osób. Dziś zatrudniamy ponad 65 pracowników i stale rozwijamy naszą bazę specjalistów. Wszystko po to, aby zapewnić Ci jak najlepszą obsługę.

Więcej

Wizja

Dążymy do osiągnięcia wysokiej pozycji rynkowej w obsłudze produktów agro na Morzu Bałtyckim oraz Adriatyckim. Co więcej, zamierzamy zwiększyć nasze udziały w rynku przeładunków agro w polskich portach morskich do 10%.

Sukcesywnie rozwijamy zarządzane przez nas terminale portowe, a także poszerzamy możliwości transportu lądowego i kolejowego. Zmierzamy do znalezienia się w grupie 100 największych spedytorów w Polsce.

Nasze certyfikaty i wyróżnienia

Diamenty Forbesa 2022

Diamenty Forbesa 2022

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Owo potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, skomplikowanych czasach, ale stanowią nieocenione źródło inspiracji.

Diamenty Forbesa 2021

Diamenty Forbesa 2021

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. W tym roku, roku – delikatnie mówiąc – wyzwań, które nie mają precedensu w najnowszej historii, owo potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu.

Rzetelna Firma

Rzetelna Firma

Certyfikat Rzetelności

Licencja

Licencja dotycząca międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy.

NIP

Potwierdzenie nadania Numeru Identyfikacji Podatkowej

REGON

Zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika

CSR

Zbiórki dla osób potrzebujących

Zbiórki dla osób potrzebujących

Nasz zespół chce aktywnie pomagać osobom potrzebującym. W ramach comiesięcznej ogólnofirmowej akcji zbieramy fundusze, które następnie przeznaczamy na internetową zbiórkę pieniędzy na stronie zrzutka.pl. W ten sposób dofinansowaliśmy już wiele akcji oraz inicjatyw.

Wsparcie młodych sportowców

W Venax dbamy nie tylko o zadowolenie naszych klientów, lecz także o lokalne inicjatywy społeczne i kulturalne. Z zaangażowaniem wspieramy grupy sportowe, w tym młodych bokserów z sukcesami na arenie krajowej.

Wsparcie lokalnych domów dziecka

W Venax cenimy sobie wartości i założenia społecznej odpowiedzialności biznesu. W ramach wsparcia potrzeb lokalnej społeczności nasza firma nawiązała współpracę ze Strzelińskim Ośrodkiem Kultury. Dzięki temu mogliśmy wesprzeć okoliczne domy dziecka wieloma materiałami edukacyjnymi.

Wsparcie lokalnych schronisk dla zwierząt

Każdego dnia schroniska pomagają ogromnej liczbie zwierząt – zwykle przy ograniczonych zasobach i bardzo niewielkim rozgłosie. W Venax doceniamy tę pracę – aktywne wspieranie tego typu placówek to część misji naszej firmy.

Nasz zespół

Więcej
Nasz zespół

Skontaktuj sie z nami