Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport kolejowy

Transport kolejowy

Transport kolejowy to sprawny oraz nowoczesny środek przewozu towarów, a do tego okazuje się atrakcyjną finansowo i ekologiczną opcją w porównaniu do dostawy drogą powietrzną bądź za pomocą pojazdów ciężarowych. Sprawdź naszą korzystną ofertę!

Transport kolejowy jest powszechnie wykorzystywany do przewozu różnorodnych towarów, w tym ładunków ponadgabarytowych i dóbr konsumpcyjnych takich jak środki czystości, baterie czy farby. Oferujemy kompleksową usługę transportową i celną na terenie Afryki, Azji, Ameryki oraz Europy. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Dlaczego to my najlepiej zajmiemy się Twoim ładunkiem?


Od 2014 roku zajmujemy się przewozem towarów do wielu krajów europejskich. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie przy pomocy pociągów, samochodów, statków i samolotów towarowych. Oferujemy usługi takie jak przewóz kontenerów typu:

Podejmując z nami współpracę, możesz liczyć na: elastyczne warunki umowy, całodobowy dostęp do usług, nowoczesne rozwiązania IT i brak ukrytych opłat. Stale rozwijamy naszą infrastrukturę, by jeszcze lepiej świadczyć profesjonalne usługi transportowe dla Twojej firmy.

Współpracujemy z globalnymi przewoźnikami takimi jak;

Potrzebujesz usług z zakresu transportu kolejowego do Chin/Europy lub innych krajów Dalekiego Wschodu? Napisz do nas – przewieziemy Twój ładunek szybko i bezpiecznie!

Zalety transportu kolejowego i wagonów towarowych


Transport kolejowy jest efektywnym, skutecznym i przyjaznym dla środowiska sposobem transportu, szczególnie jeśli potrzebujesz przewozić swoje przesyłki na dalekie odległości. Oto kilka kluczowych zalet tego rozwiązania!

Główne rodzaje ładunków przewożonych kolejowym transportem towarowym obejmują materiały niebezpieczne, towary konsumpcyjne i ładunki specjalne. Do tych ostatnich należą m.in. palety stalowe, samochody, ładunki ponadgabarytowe oraz produkty, które muszą być transportowane w określonej temperaturze.

Towary konsumpcyjne obejmują takie produkty jak środki odstraszające owady, środki do dezynfekcji rąk, warzywa i owoce, orzechy czy produkty przemysłu tekstylnego. Wiele z nich wysyłanych jest w kontenerach, ale zależy to od rodzaju ładunku.

Materiały niebezpieczne to m.in. płynny gaz. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że stanowią one zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia, podlegają one dodatkowym kontrolom. Przewoźnicy korzystający z infrastruktury kolejowej często transportują towary z Chin i innych odległych krajów.

Profesjonalne usługi przewozu koleją

Oferujemy kompleksową usługę w zakresie przewozu kolejowego. Przeprowadzimy w Twoim imieniu obsługę celną i pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności.

Masz pytania związane z transportem kolejowym? Skontaktuj się z nami przez formularz i umów się na konsultacje!
 

Nasze realizacje - doświadczenia, które nas ukształtowały.

Więcej
Nasze realizacje - doświadczenia, które nas ukształtowały.

Skontaktuj sie z nami