Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Gliwice

Spedycja Gliwice

Spedycja Gliwice

Poszukujesz firmy, która zajmuje się spedycją z Gliwic? Dobrze trafiłeś, nasza firma zajmie się transportem międzynarodowym i krajowy z Gliwic. Zapoznaj się naszą ofertą transportu z Gliwic.

Przewóz Gliwice i inne miasta

Gliwice jest miastem znajdującym się na Górnym Śląsku. Na co dzień w mieście żyje około 180 tysięcy mieszkańców. To z Gliwic czyni duże miasto, które ma ogromny potencjał w dziedzinie transportu. Także położenie geograficzne promuje tutejszy transport drogowy. Bliskość zagranicy sprawia, że jest także dobrym miejscem do transportu międzynarodowego. Gliwice należą do Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. GZM to bardzo dynamicznie rozwijający się region pod względem infrastruktury i przemysłu. Z tego względu transport kołowy z Gliwic jest w stanie dojechać do takich miast jak:

Katowice,

Zabrze,

Sosnowiec,

Ruda Śląska,

Ostrawa,

Kraków,

Częstochowa,

Opole,

Wrocław,

Kielce

Transport do i z Gliwic

Gliwice dzięki swojemu znakomitemu położeniu geograficznemu świetnie sprawdza się w transporcie drogowym i kołowym. W pobliżu tego miasta krzyżują się autostrady A2 oraz A4. Czyli główny węzeł komunikacyjny w południowej Polsce. Dodatkowo niedaleko z Gliwic do Czech, co ułatwia transport międzynarodowy. Dodatkowo przez Gliwice przebiegają trzy drogi krajowe o numerach 44,78 oraz 88. Podróż stąd do innych miast w okolicy takich jak: Katowice, Sosnowiec czy Zabrze jest niezwykle ułatwione. Jednak zawsze przyda się doświadczona firma, która bez problemu odnajdzie się w tym miejskim labiryncie. Firma Venax niejednokrotnie zajmowała się spedycją z Gliwic. Transport kołowy dla nas to nie problem. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak skutecznie przetransportowywać towary z Gliwic do innych miast i krajów.

Skontaktuj sie z nami