Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Polska Rumunia

Transport Polska Rumunia

Spedycja Rumunia Polska 

Szukasz transportu do i z Rumunii? Firmą, która realizuje zlecenia z tego kraju jest Venax. Transport międzynarodowy i krajowy w Rumunii jest niezwykle rozwinięty, jeśli chodzi o spedycję. Położenie geograficzne tego państwa świetnie nadaje się do przewozu towarów.

Transport w Rumunii

Rumunia to kraj geograficznie położony na Bałkanach, a jego stolicą jest Bukareszt. Geograficznie ten kraj ma dostęp do morza, a ponadto posiada wiele gór i wzniesień. Dzięki temu podróż nabiera walorów krajobrazowych. Aktualnie Rumunia jest krajem rozwiniętym. Ich gospodarka z roku na rok coraz bardziej się umacnia. Szczególnie ważny dla tego państwa jest transport drogowy. Ponadto dzięki położeniu geograficznemu transport międzynarodowy jest ważną gałęzi spedycji w Rumunii. Ten kraj ma dobrze rozwiniętą sieć dróg ekspresowych. Dzięki temu transport drogowy jest łatwy i nie należy do skomplikowanych. Ponadto Rumunia graniczy z Bułgarią, Węgrami, Ukrainą, Mołdawią i Serbią. To sprawia, że jest to ważny i duży węzeł w transporcie międzynarodowym. Udogodnienia związane z logistyką w tym kraju sprawiają, że ułatwione jest dotarcie do takich miast jak:

Warna, 

Sofia,

Lwów,

Kijów,

Odessa,

Chersoń,

Kiszyniów,

Tyraspol,

Budapeszt,

Debreczyn,

Belgrad,

Novi Sad,

Nisz,

Płowdiw

Jaki transport jest zalecany w Rumunii?

Naturalnie dzięki dobrej komunikacji z krajami ościennymi poleca się transport drogowy. Transport z Rumunii jest niezwykle ułatwiony dzięki sieci dróg. Łatwość w dostaniu się do państw sąsiednich, czy też do krajów należących do Unii Europejskiej. To sprawia, że Rumunia to duży węzeł transportu międzynarodowego. Ponadto rynek w Rumunii jest niezwykle bogaty, ze względu na stopień rozwijającą się gospodarkę. Przez to transport międzynarodowy jest niezwykle bogatą gałęzią gospodarki. Do tego potrzebny jest odpowiednia firma, mająca doświadczenie na tym polu. Tą firmą niewątpliwie jest Venax, które niejednokrotnie podejmowało się takich transportów. Nie raz wykonywaliśmy zlecenie transportu z Rumunii do Polski. My jesteśmy ekspertami w tym zakresie. Przez to warto zastanowić się nad transportem międzynarodowym z firmą Venax.

Skontaktuj sie z nami