Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Polska Macedonia Północna

Transport Polska Macedonia Północna

Transport Polska Macedonia Północna


Macedonia Północna to kraj, który ma duże możliwości, jeśli chodzi o transport międzynarodowy. Tu przedstawimy naszą ofertę, jeśli chodzi o przewóz towarów z Macedonii Północnej do Polski.

Transport w Macedonii Północnej.


Macedonia Północna to kraj geograficznie położony na Bałkanach, a jego stolicą jest Skopje. W 2009 państwo macedońskie zmieniło nazwę i oficjalnie nazywa się Macedonią Północną. Geograficznie ten kraj nie ma dostępu do morza, posiada jednak wiele wzniesień i wzgórz. Dzięki temu podróż nabiera walorów krajobrazowych.

Aktualnie Macedonia Północna rozwija się niezwykle dynamicznie i ich gospodarka mocno prze naprzód. Szczególnie ważny dla tego państwa jest transport drogowy. Ponadto dzięki położeniu geograficznemu również i transport fashion jest bardzo dobrym kierunkiem. Ten kraj ma dobrze rozwiniętą sieć dróg ekspresowych i autostrad. Dzięki temu transport drogowy jest łatwy i nie należy do skomplikowanych. Ponadto Macedonia Północna graniczy z Grecją, Albanią, Kosowem oraz Serbią. To sprawia, że jest to ważny i duży węzeł w transporcie międzynarodowym. Udogodnienia związane z logistyką w tym kraju sprawiają, że ułatwione jest dotarcie do takich miast jak:

Skopje

Bitola

Kiczewo

Kumanowo

Gostiwar

Prilep

Sztip

Tetowo

Wełes

Radowisz

Jaki transport jest zalecany w Macedonii Północnej?

Naturalnie dzięki dobrej komunikacji z krajami ościennymi poleca się transport drogowy. Auto transport Macedonią jest niezwykle popularny. Łatwość w dostaniu się do państw ościennych, czy też do krajów należących do Unii Europejskiej. To sprawia, że Macedonia Północna to duży węzeł transportu międzynarodowego. Ponadto rynek w Macedonii obfituje w bogatość pod kątem fashion. Moda i odzież z Grecji czy Turcji często można odebrać w Macedonii Północnej. Przez to transport fashion jest niezwykle bogatą gałęzią gospodarki. Do tego potrzebny jest odpowiednia firma, mająca doświadczenie na tym polu. Tą firmą niewątpliwie jest Venax, które niejednokrotnie podejmowało się takich transportów. Nie raz podejmowaliśmy się przewozu towarów z Macedonii Północnej do Polski. Transport fashion wymaga specjalistycznej obsługi, dzięki czemu towary dojadą nieuszkodzone do celu.

Skontaktuj się z nami przez formularz i skorzystaj z usług venax.net.

 

Skontaktuj sie z nami