Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Polska Holandia

Transport Polska Holandia

Transport Polska Holandia

Stosunki gospodarcze między Polską a Holandią nabierają coraz większego znaczenia. W odpowiedzi na oczekiwania klientów venax.net uruchamia kolejne połączenia towarowe na linii Polska Holandia. Szybko i bezpiecznie dowieziemy Twój ładunek do holenderskich magazynów!

Relacje polsko-holenderskie

Nasz kraj jest jednym z kluczowych partnerów handlowych Holandii w Unii Europejskiej. Polska znalazła się w pierwszej dziesiątce największych eksporterów do tego niewielkiego, ale bogatego państwa.


Eksportujemy do Holandii głównie artykuły spożywcze, materiały budowlane i meble. Co więcej, importujemy stamtąd wiele produktów z branży rolniczej. Owoce, warzywa oraz kwiaty z holenderskich upraw cechują się wysoką jakością, co sprawia, że polskie firmy chętnie sprowadzają je do naszego kraju.


Wymiana handlowa między obydwoma państwami z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Zarówno nasze, jak i zagraniczne podmioty czerpią korzyści z rozwijającej się relacji importowo-eksportowej. W związku z tym transport Polska–Holandia staje przed nowymi wyzwaniami.


W venax.net zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest wydajna oraz sprawna logistyka. Dzięki naszym nowym połączeniom z i do Holandii szybko i sprawnie przewieziemy Twoje towary z punktu A do punktu B.


Transport Polska–Holandia

Potrzebujesz niezawodnego przewoźnika, który zorganizuje dla Ciebie transport z Polski do Holandii? venax.net specjalizuje się w niezawodnym transporcie ciężarowym na terenie całej Europy.


Nasza firma od lat regularnie organizuje transporty drobnicowe i całopojazdowe na trasie Polska–Holandia. Nasz doświadczony oraz wykwalifikowany zespół gwarantuje Ci szybki, elastyczny, a także bezpieczny przewóz ładunku na terenie całej Europy.


Jesteśmy świadomi wszystkich wymagań dotyczących transportu towarów do i z Polski. Dlatego możemy udzielić Ci wszelkich aktualnych informacji oraz porad dotyczących Twojego ładunku.


Wieloletnie doświadczenie venax.net sprawia, że pomożemy Ci nie tylko w zakresie samego transportu. Zajmiemy się także doradztwem celnym oraz kwestiami podatkowymi.


Flota pojazdów venax.net na trasie Polska–Holandia

venax.net przemieszcza się między Holandią a Polską nowoczesnymi samochodami ciężarowymi. W zależności od wielkości Twojego ładunku zaproponujemy Ci transport LTL i FTL do i z Holandii.


Oprócz regularnych przewozów towarowych oferujemy również rozwiązania szyte na miarę pod konkretne wymagania klienta. venax.net specjalizuje się także w transporcie chłodniczym oraz przewozie towarów niebezpiecznych.


Przy każdym tranzycie zadbamy o bezpieczeństwo Twojego ładunku i dowieziemy go na czas.


Nasi eksperci znają Międzynarodowe Warunki Handlu i dostarczą w Twoim imieniu dokumenty CMR, odprawę celną oraz dokumentację celną. Dzięki temu masz pewność, że Twój tranzyt będzie nie tylko szybki i bezpieczny, lecz także spełni wszystkie wymogi formalne.

Skontaktuj się z nami przez formularz i skorzystaj z usług venax.net.

 

Skontaktuj sie z nami