Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Saragossa

Spedycja Saragossa

Spedycja Saragossa

Interesuje Cię transport z Saragossy? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Saragossy. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Saragossa inne miasta

Saragossa jest dużym miastem na wschodzie Hiszpanii. Historycznie to miasto znajduje się w Aragonii. Z racji na swój rozmiar jest to piąte największe miasto w Hiszpanii. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 660 tysięcy osób. Jednak licząc okoliczne miejscowości, to metropolię saragoską zamieszkuje około 860 tysięcy osób. Między innymi poprzez to Saragossa jest atrakcyjna przy spedycji. W tej miejscowości znajduje się główny węzeł drogowy, kolejowy i lotniczy w Hiszpanii. Dlatego każda z tych gałęzi transportu jest niezwykla rozwinięta. Saragossa stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego w Hiszpanii. Z tego miasta są preferencyjne drogi łączące ten kraj z Francją i Andorą. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: E-7, A-2. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne z sąsiednimi krajami i dużymi hiszpańskimi miastami. Dzięki temu z Saragossy łatwo jest dotrzeć do:

Barcelona,

Pampeluna,

Walencja

Tarragona,

Bilbao,

Vitoria,

San Sebastian,

Girona,

Andora,

Madryt,

Elche,

Saragossa,

Pampeluna,

Perpignan,

Narbona,

Murcja,

Kartagena,

Malaga,

Alicante,

Benidorm,

Gandia,

Lleida,

Huesca,

Jaki transport z i do Saragossy

Saragossa krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe oraz duże lotnisko. Dlatego poleca się każdy z tych rodzajów transportu. Z tego miasta niedaleko jest do dużych hiszpańskich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na wschodzie od Hiszpanii. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na miasto rangi przygranicznego znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Hiszpanii i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Saragossy nie jest nam obce.

Zapraszamy do skorzystania z usług Venax! Zaufaj nam i zleć przesyłkę do Saragossy. Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj sie z nami