Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Taryfa standardowa w DCT Gdańsk

Taryfa standardowa w DCT Gdańsk

Taryfa standardowa w DCT Gdańsk

Jeśli interesują Cię opłaty związane z DCT Gdańsk dobrze trafiłeś. Tutaj przedstawimy Ci ofertę, która obowiązuje w magazynach CFS Gdańsk. Firma Venax pomoże Ci sfinalizować transakcję przeprowadzaną w tym hubie. Zorganizujemy transport oraz poprowadzimy wszystko zgodnie z procedurami obowiązującymi przy DCT Gdańsk.

Jak wyglądają opłaty w DCT Gdańsk

W DCT Gdańsk rozróżnia się opłaty za różne usługi. Od obsługi kontenerów, przez opłaty za drobnice, kończąc na operacjach kolejowych. Trzeba także wiedzieć, że z racji na pracę hubu przez 7 dni w tygodniu 365 dni w roku, są wprowadzone opłaty dodatkowe. Za soboty płaci się o 50% więcej, w niedziele opłata wynosi juz 100%, natomiast w święta trzeba liczyć się z kosztem o 150% większym. 

Widełki cenowe za kontenery pełne i puste typu ISO wahają się od 96 euro do 45 euro. Wszystko jest zależne od relacji przy przeładunku danego towaru. Jeśli chodzi o kontenery chłodzone, to ceny są od 50 euro do 25 euro. Również składowanie kontenerów jest odpłatne. Te ceny są od 72 euro do 6 euro, wszystko zależne od długości w dniach, złożenia danego kontenera w DCT Gdańsk. Natomiast zmienianie położenia również jest odpłatne. Tu ceny są od 133 euro do 83 euro, w zależności od rodzaju kontenera, który jest transportowany. 

Opłatami obłożone są również inspekcje, których cena waha się od 262 euro do 83 euro. W DCT Gdańsk obowiązują także poboczne opłaty - ISPS, zmiany informacji, dodatkowy ruch, ważenie z tarowaniem. A także: otwieranie drzwi i zakładanie plomby, naklejanie lub usuwanie nalepek, czyszczenie i usuwanie ze śmieci. Również: zakładanie i zdejmowanie plandeki, spiętrzanie i rozpiętrzanie kontenerów, a także wystawianie i wysyłka faktury. Te ceny są od 100 euro do 10 euro. 

Opłaty obowiązują również drobnice. Ceny za rozformowanie i formowanie kontenerów niezjednostkowanych oraz zjednostkowanych są od 17 do 13 euro za tonę. Składowanie takowego towaru kosztuje od 0.90 euro do 1.80 euro za dobę lub tonę. Obsługa pojazdów kosztuje zaś od 58 euro do 9 euro. Wszystko zależne od charakteru transakcji. Również są tu pozostałe opłaty za pracowników oraz układarki. Tutaj płaci się za roboczogodziny od 29 euro do 69 euro. 

W DCT Gdańsk można także przeprowadzić operacje kolejowe. Jeśli chodzi o opłaty, to są one od 5.10 euro za opłatę manipulacyjną do aż 1080 euro za rezerwacje okna kolejowego dla składu. 

Transport w DCT Gdańsk

Transport w DCT Gdańsk nie należy do najłatwiejszych. Dlatego potrzebna jest tu firma z odpowiednim doświadczeniem. Firma Venax niejednokrotnie podejmowała się zleceń z DCT Gdańsk. Dzięki naszej firmie bezproblemowo przeprowadzi się transport z użyciem magazynów CFS w Gdańsku. Nasi pracownicy nie raz musieli zmierzyć się z transportem powiązanym z DCT Gdańsk. Dzięki wyniesionemu doświadczeniu nasi klienci mogą spać spokojnie, bo my zajmiemy się formalnościami.

Sprawdź, dlaczego nasza firma spedycyjna jest liderem na rynku usług transportowych i przekonaj się, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu!

Skontaktuj sie z nami