Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Razem Możemy Więcej.

Zbiórki dla osób potrzebujących

Nasz zespół chce aktywnie pomagać osobom potrzebującym. W ramach comiesięcznej ogólnofirmowej akcji zbieramy fundusze, które następnie przeznaczamy na internetową zbiórkę pieniędzy na stronie zrzutka.pl. W ten sposób dofinansowaliśmy już wiele akcji oraz inicjatyw.

Zbieramy pieniądze każdego miesiąca

Firma venax.net prowadzi comiesięczną zbiórkę pieniędzy obejmującą wszystkie nasze firmowe oddziały. Wówczas cały nasz zespół ma okazję dofinansować wybraną akcję charytatywną na stronie zrzutka.pl. Zebrana kwota w całości zasila fundusz ustalonej wcześniej zbiórki.

Dzięki tej inicjatywie nie tylko pomagamy potrzebującym osobom, lecz także dajemy naszym pracownikom możliwość aktywnego uczestnictwa w firmowej działalności społecznej i charytatywnej. Członkowie zespołu mogą dołożyć własną cegiełkę do pomocy innym oraz wziąć udział w inicjatywach, które doskonale wpisują się w misję naszej marki.

Wierzymy, że nasze działania niosą za sobą realną pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna. Chcemy też zachęcać do tego innych oraz promować pomocową postawę w naszym zespole i nie tylko.

Dlaczego zbieramy fundusze na zrzutka.pl?

Zrzutka.pl to popularny polski portal, na którym każdy może założyć zbiórkę pieniędzy na dowolny cel. Potrzeby nierzadko obejmują kosztowne i możliwe do przeprowadzenia jedynie za granicą operacje, długotrwałą rehabilitacja lub pomoc Polakom za granicą. Kliknij i w 3 sekundy oceń Kuźnię Treści! Organizatorzy tego typu zbiórek mogą liczyć przede wszystkim na dobroczynność innych osób. Media społecznościowe i oddolne inicjatywy potrafią przynieść doskonałe rezultaty, jednak nie warto zapominać o możliwościach lokalnych przedsiębiorstw.

Nawet stosunkowo niewielkie firmy dysponują zasobami, dzięki którym mogą aktywnie pomagać osobom potrzebującym. Nasz zespół w venax.net zawsze o tym pamięta i dokładamy wszelkich starań, by wesprzeć jak najwięcej społecznych inicjatyw w naszej okolicy oraz innych zakątkach Polski.

Siła internetowych zbiórek pieniędzy

Ze względu na swoją dostępność zbiórki online stały się popularną metodą pozyskiwania funduszy w ciągu ostatnich kilku lat. Organizacje oraz platformy zajmujące się organizacją tego typu zrzutek korzystają z usług dostawców mobilnych i internetowych, aby zachęcić przyszłych darczyńców do pomocy.

Zewnętrzne finansowanie ma kluczowe znaczenie dla zbiórek, które koncentrują się na konkretnych przypadkach. Pomoc finansowa dla lokalnej organizacji charytatywnej to jedyna w swoim rodzaju możliwość poznania potrzeb swojej społeczności i nawiązania kontaktu z jej członkami.

Każde zbieranie funduszy opiera się na budowaniu zaufania i więzi ze społecznością. Ważną częścią tego systemu są lokalne firmy, które chcą wspierać miejscowe zbiórki czy organizacje non-profit. W venax.net prowadzimy liczne odgórne inicjatywy, a także angażujemy w pomoc cały nasz zespół.

Wierzymy, że dzięki skierowaniu naszych zasobów w odpowiednie miejsca możemy zrobić wiele dobrego dla osób potrzebujących.

Skontaktuj sie z nami