Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Toruń

Transport Toruń

Transport do Torunia

Toruń to miasto, które posiada wielkie możliwości transportu międzymiastowego oraz międzynarodowego. Tu przedstawimy naszą ofertę dotyczącą ładunków fashion z Torunia.

Przewozy Toruń-Reszta Polski 

Toruń to miasto, które geograficznie leży na północy Polski w województwie kujawsko-pomorskim. Geograficznie jego jedna część leży na kujawach, a druga na pomorzu. Wokół tego miasta znajduje się bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa. Niedaleko przebiega autostrada A1, łącząca północ kraju z południem, co sprawia, że transport z Torunia jest niezwykle łatwy. Przez to miasto przebiega również droga krajowa nr 80, a także droga ekspresowa S10. To sprawia, że przemieszczanie się z Torunia, jest ułatwione. Szczególnie do takich miast jak:

-Gdańsk,

-Łódź,

-Bydgoszcz,

-Warszawa,

-Częstochowa,

-Katowice,

-Poznań

Za dostęp do autostrady w okolicach Torunia trzeba płacić. System płatności jest zarówno elektroniczny, jak i fizyczny. Do tego służy narzędzie e-toll. W odróżnieniu od wielu innych europejskich krajów w Polsce nie istnieje winieta. Z tego powodu można też płacić bezpośrednio przy bramkach wjazdowych. Przejazdy drogami ekspresowymi, jak i krajowymi jest darmowe, co znacznie ułatwia poruszaniu się transportu z Torunia.

Ograniczenia w ruchu drogowym 

W Toruniu obowiązuje maksymalna prędkość poruszania się do 50 km/h, natomiast poza miastem maksymalnie 80 km/h. Do tego istnieją ograniczenia dotyczące poruszania się w określonych godzinach podczas dni wolnych i dni poprzedzających je.

Jaki rodzaj transportu jest najlepszy w obrocie towarami z i do Torunia? 

Eksport i import do Torunia jest bardzo ułatwiony z racji na rozległe szlaki komunikacyjne oplatające to miasto. Toruń jest znany z rozbudowanych fabryk i firm, które znajdują się niedaleko tej miejscowości. Ważną gałęzią jest także transport fashion, który może szybko dotrzeć do najdalszych zakątków Polski z niezwykłą wręcz łatwością. Pomóc w tym może dedykowany spedytor, jakim jest Venax. Transport fashion potrzebuje zaufanych firm transportowych, które wiedzą, jak najszybciej dotrzeć z zamówieniem. Dlatego nasze długoletnie doświadczenie umożliwia nam podjęcie zleceń dotyczących przewozu towaru fashion z Torunia. To miasto jest jednym z najpopularniejszych miejsc, jeśli chodzi o turystykę, gdzie nisza fashion jest wciąż do zagospodarowania. Dlatego umożliwiamy Państwu transport odzieży do tego miasta. Dodatkowym naszym atutem, że mamy tutaj swój oddział. To pozytywnie wpływa także na naszą sprawność w obsłudze danego zlecenia.

 

Skontaktuj sie z nami