Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Zabrze

Spedycja Zabrze

Spedycja Zabrze

Szukasz transportu do i z Zabrza? Zabrze to miasto zlokalizowane w województwie śląskim. Ma ono wiele możliwości transportu drogowego. Transport międzymiastowy z Zabrza jest niezwykle atrakcyjną opcją. Chcemy przedstawić Państwu możliwości przewozu towarów z Zabrza do innych miast w Polsce i zagranice.

Transport Zabrze

Zabrze to miasto położone w samym centrum Śląska. Historycznie jest ten region uznawany za Górny Śląsk. Miasto te na co dzień zamieszkuje 170 tysięcy osób. Znajduje się ono na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Z tego powodu też w okolicach znajduje się wiele dużych miast oraz węzłów drogowych. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Katowice czy Sosnowiec. Z Zabrza łatwością dostaniemy się do takich dróg jak: autostrady A4 oraz A1. Także drogi krajowe są położone w tym mieście: 78, 88 oraz 94. Dzięki temu transport międzynarodowy oraz transport międzymiastowy jest niezwykle ułatwiony. Zwłaszcza jeśli chodzi o miasta takie jak:

Katowice,

Sosnowiec,

Gliwice,

Ruda Śląska,

Bytom,

Piekary Śląskie,

Wrocław,

Ostrawa,

Łódź,

Częstochowa,

Kraków,

Chorzów,

Bełchatów

Przewozy z i do Zabrza

Zabrze jest świetnie zlokalizowane geograficznie. Przez co nadaje się do transportu międzymiastowego i międzynarodowego. Z Zabrza jest niewielka odległość do Czech czy też dużych miast jak Katowice, czy Sosnowiec. To sprawia, że jest to niewątpliwy atut tego miasta. Najsprawniej i najszybciej jest zastosować transport drogowy. Szczególnie transport kołowy jest interesującą opcją spedycji towarów. Jest to spowodowane bliskością do dużych miast, które stanowią dobre rynki zbytu towarów. Aby transport nie zawiódł Państwa, należy skorzystać z usługi doświadczonej firmy. Taką bez wątpienia jest Venax! Posiadamy ogromne doświadczenie na rynku polskim, przez co zorganizowanie transportu nie będzie problemem. Transport drogowy daje wiele możliwości, szczególnie jeśli chodzi o lokalne duże miejscowości. Jest tu bogata sieć lokalnych dróg, autostrad oraz dróg krajowych. To sprawia, że transport przy wsparciu firmy Venax jest niezwykle prosty.

Skontaktuj sie z nami