Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Szczecin

Spedycja Szczecin

Spedycja Szczecin

Szukasz firmy transportowej do i ze Szczecina? Firmą spedycyjną, która obsługuje Szczecin jest Venax. Szczecin to stolica województwa zachodnio-pomorskiego. Ma ono wiele możliwości transportu drogowego. Transport krajowy i międzynarodowy ze Szczecina jest niezwykle atrakcyjną opcją. Chcemy przedstawić Państwu możliwości przewozu towarów ze Szczecina do innych miast w Polsce i zagranice.

Transport Szczecin

Szczecin to stolica województwa kujawsko-pomorskiego. Przy okazji jest to też największe miasto tego regionu Polski. Miasto te na co dzień zamieszkuje 400 tysięcy osób. Tworzy ono aglomerację szczecińską, która zawiera około 610 tysięcy mieszkańców. Z tego powodu też w okolicach znajduje się wiele niemałych miejscowości oraz węzłów drogowych. Te nadają się do transportu ze Szczecina. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Police czy Koszalin. Ze Szczecina łatwością dostaniemy się do takich dróg jak autostrada A6. Także drogi ekspresowe i krajowe są położone blisko tego miasta: S 3, DK 10, DK 13 i DK 31. Dzięki temu transport międzynarodowy oraz transport krajowy jest niezwykle ułatwiony. Zwłaszcza jeśli chodzi o miasta takie jak:

Berlin,

Koszalin,

Świnoujście,

Bydgoszcz,

Piła,

Poznań,

Gorzów Wielkopolski,

Zielona Góra,

Gdynia,

Sopot,

Słupsk,

Chojnice,

Szczecinek,

Stargard

Przewóz Szczecin - z i do 

Szczecin jest świetnie zlokalizowane geograficznie. Przez co nadaje się do transportu krajowego i międzynarodowego. Transport ze Szczecina jest  jednym z głównych węzłów handlu międzynarodowego. Dzięki temu ma ono dobre połączenie do spedycji międzynarodowej. Czy też spedycji Szczecina do innych miast, takich jak Bydgoszcz czy Koszalin. To sprawia, że jest to niewątpliwy atut tego miasta. Najsprawniej i najszybciej jest zastosować transport drogowy. Szczególnie transport kołowy jest interesującą opcją spedycji towarów. Jest to spowodowane bliskością do dużych miast, które stanowią dobre rynki zbytu towarów. Aby transport ze Szczecina nie zawiódł Państwa, należy skorzystać z usługi doświadczonej firmy transportowej. Taką bez wątpienia jest Venax! Mamy ogromne doświadczenie na rynku polskim, przez co zorganizowanie transportu nie będzie problemem. Transport drogowy daje wiele możliwości, szczególnie jeśli chodzi o lokalne duże miejscowości. Jest tu bogata sieć lokalnych dróg, autostrad oraz dróg krajowych. To sprawia, że przewóz przy wsparciu firmy transportowej w Szczecinie; Venax jest niezwykle prosty.

 

Skontaktuj sie z nami