Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Świdnica

Spedycja Świdnica

Transport Świdnica

Świdnica to miasto zlokalizowane w województwie dolnośląskim. Ma ono wiele możliwości transportu drogowego. Transport krajowy ze Świdnicy jest niezwykle atrakcyjną opcją. Chcemy przedstawić Państwu możliwości przewozu towarów z Świdnicy do innych miast w Polsce i zagranice.

Przewóz Świdnica i inne miasta

Świdnica jest miejscowością położoną w województwie dolnośląskim. Geograficznie znajduje się ono na Przedgórzu Sudeckim. Historycznie jest to zaś Dolny Śląsk. W mieście na co dzień żyje około 55 tysięcy mieszkańców. To sprawia, że transport to niezwykle obiecująca gałąź przemysłu. Przez Świdnicę przebiega droga krajowa nr 35. W niedalekiej okolicy przebiega także autostrada A4 oraz droga krajowa 34. To sprawia, że transport krajowy jest niezwykle atrakcyjny. Rozległa jest także sieć dróg lokalnych, przez co dotarcie do wielu miast jest bardzo łatwe. Transport drogowy sprawnie przebiegnie również do Czech. Przewóz drogami jest bardzo łatwy do takich miast jak:

Wałbrzych,

Wrocław,

Świebodzice,

Dzierżoniów,

Strzelin,

Legnica,

Hradec Kralove,

Jelenia Góra,

Lubin

Jaki transport jest najlepszy z i do Świdnicy

Świdnica jest świetnie zlokalizowana geograficznie. Przez to nadaje się do transportu międzymiastowego i międzynarodowego. Ze Świdnicy jest niewielka odległość do Czech czy też dużych miast jak Wałbrzych, czy Wrocław. To sprawia, że jest to niewątpliwy atut tego miasta. Najsprawniej i najszybciej jest zastosować transport drogowy. Szczególnie transport fashion jest interesującą gałęzią przewozu. Jest to spowodowane bliskością do dużych miast, które stanowią dobre rynki zbytu towarów. Aby transport nie zawiódł Państwa, należy skorzystać z usługi doświadczonej firmy. Taką bez wątpienia jest Venax, który ma swój oddział we Wrocławiu. Przez to zorganizowanie transportu pomiędzy Świdnicą a innymi miastami nie będzie problemem. Transport drogowy daje wiele możliwości, szczególnie jeśli chodzi o lokalne niemałe miejscowości. Bogata sieć lokalnych dróg sprawia, że transport przy wsparciu firmy Venax jest niezwykle prosty.

Skontaktuj sie z nami