Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Olsztyn

Spedycja Olsztyn

Spedycja Olsztyn

Interesuje Ciebie transport z Olsztyna? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Olsztyna. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz kołowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Olsztyn inne miasta

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Geograficznie Olsztyn znajduje się na Warmii, którego jest też największym miastem. Na co dzień w tej miejscowości zamieszkuje 170 tysięcy osób. Przez to potencjał transportu w Olsztynie jest duży. W tej miejscowości znajduje się duży węzeł drogowy oraz kolejowy. Dlatego transport kołowy oraz kolejowy jest niezwykle rozwinięty. Olsztyn stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego: do Rosji oraz Litwy. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajdują się takie drogi jak: S51, którą można dotrzeć do drogi ekspresowej S7. Droga ekspresowa S16, która ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o transport międzynarodowy. W węźle drogowym znajduje się także kluczowa dla handlu zagranicznego i transportu kołowego DK55. Ta prowadzi wprost do granicy z Rosją. Dzięki temu z Olsztyna łatwo jest dotrzeć do:

Gdańska,

Elbląga,

Kaliningradu,

Gdyni,

Grudziądza,

Bydgoszczy,

Torunia,

Warszawy,

Białegostoku,

Ełku,

Augustowa,

Warszawy

Jaki transport z i do Olsztyna

Olsztyn krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie kołowym drogi, ale także węzły kolejowe. Dlatego poleca się transport kolejowy bądź samochodowy. Z tego miasta niedaleko jest do Rosji czy dużych miast w Polsce. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z Litwą. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na miasto rangi wojewódzkiej znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie warmińsko-mazurskiego i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Olsztyna nie jest nam obce.

Skontaktuj sie z nami