Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Lublin

Spedycja Lublin

Spedycja Lublin

Szukasz transportu do i z Lublina? Lublin to miasto zlokalizowane w województwie lubelskim a przy okazji jego stolica. Ma ono wiele możliwości transportu drogowego. Transport krajowy i międzynarodowy z Lublina jest niezwykle atrakcyjną opcją. Chcemy przedstawić Państwu możliwości przewozu towarów z Lublina do innych miast w Polsce i zagranice.

Transport Zabrze

Lublin to miasto zlokalizowane w województwie lubelskim. Historycznie jest ten region uznawany za Wschodnią Małopolskę. Miasto te na co dzień zamieszkuje 335 tysięcy osób. Jest to stolica jednostki administracyjnej województwa lubelskiego. Wokół Lublina znajduje się wiele miast oraz sporych miejscowości. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Łęczna czy Chełm. Z Lublina łatwością dostaniemy się do takich dróg jak: ekspresowe S19, S17, S13. W mieście znajduje się także droga krajowa nr 82 do Włodawy. Dzięki temu transport krajowy oraz transport międzynarodowy jest niezwykle ułatwiony. Zwłaszcza jeśli chodzi o miasta takie jak:

Warszawa,

Rzeszów,

Lwów,

Łuck,

Równe,

Kowel,

Białystok,

Łęczna,

Włodawa,

Chełm, 

Radom,

Zamość,

Ostrowiec Świętokrzyski,

Kielce,

Siedlce,

Brześć,

Przewozy z i do Lublina

Lublin jest świetnie zlokalizowany geograficznie. Przez co nadaje się do transportu krajowego i międzynarodowego. Z Lublina jest niewielka odległość do Białorusi i Ukrainy czy też dużych miast jak Warszawa, Radom, Rzeszów. To sprawia, że jest to niewątpliwy atut tego miasta. Najsprawniej i najszybciej jest zastosować transport drogowy. Szczególnie transport kołowy jest interesującą opcją spedycji towarów. Jest to spowodowane bliskością do dużych miast, które stanowią dobre rynki zbytu towarów. Aby transport nie zawiódł Państwa, należy skorzystać z usługi doświadczonej firmy. Taką bez wątpienia jest Venax! Posiadamy ogromne doświadczenie na rynku polskim, przez co zorganizowanie transportu nie będzie problemem. Transport drogowy daje wiele możliwości, szczególnie jeśli chodzi o lokalne duże miejscowości. Jest tu bogata sieć lokalnych dróg, autostrad oraz dróg krajowych. To sprawia, że transport przy wsparciu firmy Venax jest niezwykle prosty.

Skontaktuj sie z nami