Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Kraków

Spedycja Kraków

Spedycja Kraków

Szukasz transportu do i z Krakowa? Firmą obsługującą spedycję w Krakowie jest Venax. Kraków to stolica województwa małopolskiego. Ma ono wiele możliwości transportu drogowego. Transport krajowy z Krakowa jest niezwykle atrakcyjną opcją. Chcemy przedstawić Państwu możliwości transportu z Krakowa do innych miast w Polsce i zagranice.

Transport Kraków

Kraków jest stolicą województwa małopolskiego. Przy okazji jest to też największe miasto tego regionu Polski. Miasto te na co dzień zamieszkuje 802 tysiące osób. Tworzy aglomerację krakowską, którą zamieszkuje 1.6 miliona osób. Z tego powodu też w okolicach znajduje się wiele niemałych miejscowości oraz węzłów drogowych. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Wieliczka, Myślenice. Z Krakowa z łatwością dostaniemy się do takich dróg jak autostrada A4. Transport z Krakowa jest ułatwiony także dzięki drogom krajowym i ekspresowym. W jego okolicy znajdują się także takie węzły drogowe jak: S7 oraz DK4, DK7, DK44, DK52, DK75, DK79 i DK94. Dzięki temu transport międzynarodowy oraz transport krajowy jest niezwykle ułatwiony. Zwłaszcza jeśli chodzi o miasta takie jak:

Katowice,

Częstochowa,

Bielsko-Biała,

Rzeszów,

Tarnów,

Łódź,

Zabrze,

Gliwice,

Chorzów,

Kielce,

Nowy Targ,

Nowy Sącz

Przewozy z i do Krakowa

Kraków jest świetnie umiejscowiony na mapie Polski. Przez co nadaje się do transportu krajowego i międzynarodowego. Kraków to jedno z największych miast w Polsce. Dzięki temu ma ono dobre połączenie do spedycji międzynarodowej. Czy też spedycji z Krakowa do innych miast takich jak: Katowice, czy Rzeszów. To sprawia, że jest to niewątpliwy atut tego miasta. Najsprawniej i najszybciej jest zastosować transport drogowy. Szczególnie transport kołowy jest interesującą opcją spedycji towarów. Jest to spowodowane bliskością do dużych miast, które stanowią dobre rynki zbytu towarów. Aby transport z Krakowa nie zawiódł Państwa, należy skorzystać z usługi doświadczonej firmy. Taką bez wątpienia jest Venax! Mamy ogromne doświadczenie na rynku polskim, przez co zorganizowanie transportu nie będzie problemem. Transport drogowy daje wiele możliwości, szczególnie, jeśli chodzi o lokalne duże miejscowości. Jest tu bogata sieć lokalnych dróg, autostrad oraz dróg krajowych. To sprawia, że transport przy wsparciu spedycji firmy Venax jest niezwykle prosty.

Skontaktuj sie z nami