Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Kielce

Spedycja Kielce

Spedycja Kielce

Poszukujesz firmy zajmującej się spedycją z Kielc? Dobrze trafiłeś, nasza firma zajmie się transportem drogowym i międzymiastowym z tego miasta. Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą przewozu towarów z Kielc. 

Przewóz Kielce i inne miasta

Kielce jest stolicą województwa świętokrzyskiego. Na co dzień w mieście mieszka około 190 tysięcy osób. Geograficznie Kielce leżą w Górach Świętokrzyskich. Region zaś historycznie należy do Małopolski. Uwarunkowania w tym mieście sprawiają, że transport to niezwykle rozwinięta gałąź związana z przemysłem. Geograficzne położenie jest pomocne w transporcie międzymiastowym. Spedycja z Kielc to dla nas nie problem. Szczególnie że dobre drogi prowadzą do innych dużych miast w regionie takich jak:

Tarnów,

Ostrowiec Świętokrzyski,

Radom,

Kraków,

Częstochowa,

Łódź,

Bełchatów,

Lublin,

Skarżysko-Kamienna,

Piotrków Trybunalski,

Warszawa

Jaki najlepszy transport do i z Kielc?

Przy spedycji z Kielc należy pamiętać o świetnym ulokowaniu miasta na mapie Polski. Wiele licznych dróg sprawia, że transport drogowy jest niezwykle opłacalny. Przez Kielce przebiega droga ekspresowa nr 14 oraz 74, która jest w trakcie budowy. Z Kielc łatwo jest dostać się do innych miast w regionie - Częstochowa, Łódź czy Warszawa. Dlatego firma Venax zajmuje się spedycją z Kielc. W naszej ofercie można znaleźć transport międzymiastowy i międzynarodowy ze stolicy województwa świętokrzyskiego. Transport drogowy w tym przypadku jest niezwykle interesującą opcją, ale nie rezygnujemy z innego rodzaju przewozów. Poza przewozami do dużych miast jesteśmy w stanie podjąć się transportu do mniejszych miejscowości. To dzięki świetnie rozwiniętej infrastruktury dróg lokalnych w okolicy Kielc. Transport międzymiastowy może stać się łatwiejszy dla Państwa, dzięki skorzystaniu z naszych usług. Spedycja z Kielc jest także ułatwiona z powodu niedaleko położonego oddziału naszej firmy.

Skontaktuj sie z nami