Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Gdynia

Spedycja Gdynia

Spedycja Gdynia

Interesuje Ciebie transport z Gdyni? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Gdyni. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz kołowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta

Transport Gdynia inne miasta

Gdynia to miasto położone w województwie pomorskim. Wraz z Gdańskiem oraz Sopotem tworzy tzw. Trójmiasto. Dzięki temu jest jedną ze składowych miast tworzących aglomerację o wielkości około miliona mieszkańców. W samej Gdyni mieszka zaś 245 tysięcy ludzi. Przez to potencjał transportowy tego miasta jest ogromny. Nie tylko dzięki niedalekiemu promowi, kursującemu do Szwecji czy Finlandii i Norwegii. Gdynia jest jednym z największych ośrodków miejskich oraz węzłów drogowo-kolejowych w Polsce. Te czynniki sprawiają, że spedycja z Gdyni jest niezwykle atrakcyjna. Transport kołowy z tego miasta ułatwia świetna sieć dróg. Przy Gdyni znajdują się takie drogi jak: autostrada A1. Ponadto są tam trakty komunikacyjne dróg ekspresowych: S6 oraz S7. W niedaleko tej i tak już bogatej sieci drogowej nie brakuje także DK 7, 91, 89. Tak samo jest ogrom dróg lokalnych. Dlatego nie jest trudnym dotrzeć z Gdyni do:

Gdańska,

Sopotu,

Elbląga,

Tczewa,

Olsztyna,

Pruszcza Gdańskiego,

Bydgoszczy,

Grudziądza,

Torunia,

Łodzi,

Szczecina,

Koszalina,

Słupska,

Sztokholmu,

Transport z i do Gdyni

Bogata sieć dróg oraz kolei sprawia, że transport z Gdyni może być urozmaicony. Jednak najlepszym wyborem ze względu na liczną sieć dróg szybkiego ruchu będzie transport kołowy. Skrzyżowanie dużych węzłów drogowych daje ogromną swobodę przy logistyce z Gdyni. Także węzeł kolejowy sprawia, że można z łatwością transportować tą drogą. Jednak jak wspomnieliśmy prędzej, z racji na mnogość dróg poleca się transport kołowy. Również z powodu promu, którym łatwo można przedostać się na Skandynawię. Takie wyzwania wymagają doświadczonej firmy. Do takiej na pewno należy Venax. Niejednokrotnie organizowaliśmy przewóz towarów z i do Gdyni. Przy przewozie ładunków Venax już nieraz się wykazał. To sprawia, że nasza firma jest godna zaufania. Ponieważ dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak zorganizować transport z Gdańska.

Skontaktuj sie z nami