Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Gdańsk

Spedycja Gdańsk

Spedycja Gdańsk

Interesuje Cie transport z Gdańska? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Gdańska. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz kołowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Gdańsk i inne miasta

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego. Tworzy on wraz z Gdynią oraz Sopotem Trójmiasto, czyli aglomeracją miejską, która ma ok. milion  mieszkańców. W samym Gdańsku mieszka natomiast 490 tysięcy ludzi. Przez to potencjał transportowy tego miasta jest ogromny. Nie tylko dzięki niedalekiemu promowi, kursującemu do Szwecji czy Finlandii i Norwegii. Gdańsk jest jednym z największych ośrodków miejskich oraz węzłów drogowo-kolejowych w Polsce. Te czynniki sprawiają, że spedycja z Gdańska jest niezwykle atrakcyjna. Transport kołowy z tego miasta ułatwia świetna sieć dróg. Przy Gdańsku znajdują się takie drogi jak: autostrada A1. Ponadto są tam drogi ekspresowe: S6 oraz S7. W bogatej sieci drogowej nie brakuje także DK 7, 91, 89 oraz ogromna ilość dróg lokalnych. Dlatego nie jest trudnym dotrzeć z Gdańska do:

Gdyni,

Sopotu,

Elbląga,

Tczewa,

Olsztyna,

Pruszcza Gdańskiego,

Bydgoszczy,

Grudziądza,

Torunia,

Łodzi,

Szczecina,

Koszalina,

Słupska,

Sztokholmu,

Jaki transport do i z Gdańska

Bogata sieć dróg oraz kolei sprawia, że transport z Gdańska może być urozmaicony. Jednak najlepszym wyborem ze względu na liczną sieć dróg szybkiego ruchu będzie transport kołowy. Skrzyżowanie dużych węzłów drogowych daje ogromną swobodę przy logistyce z Gdańska. Także węzeł kolejowy sprawia, że można z łatwością transportować tą drogą. Jednak jak wspomnieliśmy prędzej, z racji na mnogość dróg poleca się transport kołowy. Również z powodu promu, którym łatwo można przedostać się na Skandynawię. Takie wyzwania wymagają doświadczonej firmy. Do takiej na pewno należy Venax. Niejednokrotnie organizowaliśmy przewóz towarów z i do Gdańska. Przy przewozie ładunków Venax już nieraz się wykazał. To sprawia, że nasza firma jest godna zaufania, gdyż dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak zorganizować transport z Gdańska.

Skontaktuj sie z nami