Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Białystok

Spedycja Białystok

Spedycja Białystok

Szukasz transportu do i z Białegostoku? Białystok to stolica województwa podlaskiego. Ma ono wiele możliwości transportu drogowego. Transport międzynarodowy i krajowy z Białegostoku jest niezwykle atrakcyjną opcją. Chcemy przedstawić Państwu możliwości przewozu towarów z Białegostoku do innych miast w Polsce i zagranice.

Transport Białystok

Białystok to stolica województwa podlaskiego. Historycznie jest ten region uznawany za Podlasie. Miasto te na co dzień zamieszkuje około 295 tysięcy osób. . Znajduje się ono na terenie aglomeracji białostockiej zrzeszającej pobliskie miejscowości. Z powodu niewielkiej odległości od granicy z Litwą oraz Białorusią w okolicy jest wiele świetnych dróg. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Suwałki oraz Łomża. Z Białegostoku z łatwością dostaniemy się do takiej drogi jak ekspresowa S8. Także drogi krajowe są położone w tym mieście: 19, 65 oraz 8. Dzięki temu transport międzynarodowy oraz transport krajowy jest niezwykle ułatwiony. Zwłaszcza jeśli chodzi o miasta takie jak:

Łomża,

Warszawa,

Suwałki,

Augustów,

Grodno,

Mariampol,

Wilno,

Mińsk,

Kowno,

Ełk,

Olsztyn,

Lublin,

Przewozy z i do Białegostoku

Białystok jest świetnie zlokalizowane geograficznie. Przez co nadaje się do transportu krajowego i międzynarodowego. Z Białegostoku jest niewielka odległość do Białorusi i Litwy czy też dużych miast jak Grodno, czy Suwałki. To sprawia, że jest to niewątpliwy atut tego miasta. Najsprawniej i najszybciej jest zastosować transport drogowy. Szczególnie transport kołowy jest interesującą opcją spedycji towarów. Jest to spowodowane bliskością do dużych miast, które stanowią dobre rynki zbytu towarów. Aby transport nie zawiódł Państwa, należy skorzystać z usługi doświadczonej firmy. Taką bez wątpienia jest Venax! Posiadamy ogromne doświadczenie na rynku polskim, przez co zorganizowanie transportu nie będzie problemem. Transport drogowy daje wiele możliwości, szczególnie jeśli chodzi o lokalne duże miejscowości. Jest tu bogata sieć dróg lokalnych, wojewódzkich oraz dróg krajowych. To sprawia, że transport przy wsparciu firmy Venax jest niezwykle prosty.

Skontaktuj sie z nami