Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport krajowy

Transport krajowy

Spedycja Chojnice

Chojnice to miasto zlokalizowane w województwie pomorskim. Miasto to jest uznawane za początek Kaszub. Miasto te na co dzień zamieszkuje 40 tysięcy osób. Historycznie ten teren to Pomorze Gdańskie. Wokół Chojnic znajduje się wiele miast oraz sporych miejscowości. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Tuchola, Człuchów, Bytów, Brusy, Czersk i Kościerzyna.

Więcej
Spedycja Chojnice

Transport krajowy

Spedycja Zabrze

Więcej
Spedycja Zabrze

Transport krajowy

Spedycja Wrocław

Wrocław, położony na Dolnym Śląsku w południowo-zachodniej Polsce, jest tętniącym życiem miastem i głównym węzłem komunikacyjnym. Jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce, zamieszkałym przez ponad 600 000 osób. Lokalizacja Wrocławia sprawia, że jest on ważnym węzłem transportowym, z łatwym dostępem do dróg krajowych i autostrad, które łączą miasto z innymi głównymi miastami w Polsce i krajach sąsiednich.

Więcej
Spedycja Wrocław

Transport krajowy

Spedycja Warszawa

Warszawa jest stolicą Polski i ważnym węzłem komunikacyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zamieszkiwana przez 1,8 miliona osób, Warszawa jest tętniącym życiem ośrodkiem miejskim z licznymi miastami i węzłami drogowymi w okolicy. Dzięki strategicznej lokalizacji i nowoczesnym urządzeniom, Lotnisko Chopina w Warszawie służy jako centrum transportu lotniczego, spedycji i cargo w regionie.

Więcej
Spedycja Warszawa

Transport krajowy

Spedycja Toruń

Toruń to miasto, które geograficznie leży na północy Polski w województwie kujawsko-pomorskim. Geograficznie jego jedna część leży na kujawach, a druga na pomorzu. Wokół tego miasta znajduje się bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa. Niedaleko przebiega autostrada A1, łącząca północ kraju z południem, co sprawia, że transport z Torunia jest niezwykle łatwy.

Więcej
Spedycja Toruń

Transport krajowy

Spedycja Szczecin

Szczecin to stolica województwa kujawsko-pomorskiego. Przy okazji jest to też największe miasto tego regionu Polski. Miasto te na co dzień zamieszkuje 400 tysięcy osób. Tworzy ono aglomerację szczecińską, która zawiera około 610 tysięcy mieszkańców. Z tego powodu też w okolicach znajduje się wiele niemałych miejscowości oraz węzłów drogowych. Te nadają się do transportu ze Szczecina. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Police czy Koszalin. Ze Szczecina łatwością dostaniemy się do takich dróg jak autostrada A6. Także drogi ekspresowe i krajowe są położone blisko tego miasta: S 3, DK 10, DK 13 i DK 31.

Więcej
Spedycja Szczecin

Transport krajowy

Spedycja Poznań

Poznań jest stolicą województwa wielkopolskiego. Przy okazji jest to też największe miasto tego regionu Polski. Miasto te na co dzień zamieszkuje 550 tysięcy osób. Tworzy aglomerację poznańską, którą zamieszkuje 1.2 miliona osób. Z tego powodu też w okolicach znajduje się wiele niemałych miejscowości oraz węzłów drogowych. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Gorzów Wielkopolski czy Wronki.

Więcej
Spedycja Poznań

Transport krajowy

Spedycja Łódź

Łódź jest stolicą województwa łódzkiego. Przy okazji jest to też największe miasto tego regionu Polski. Miasto te na co dzień zamieszkuje 670 tysięcy osób. Tworzy aglomerację łódzką, którą zamieszkuje 1 milion osób. Z tego powodu też w okolicach znajduje się wiele niemałych miejscowości oraz węzłów drogowych. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Zgierz czy Piotrków Trybunalski. Z Łodzi z łatwością dostaniemy się do takich dróg jak autostrada A1 i A2. Transport z Łodzi jest ułatwiony także dzięki drogom krajowym i ekspresowym.

Więcej
Spedycja Łódź

Transport krajowy

Spedycja Lublin

Lublin to miasto zlokalizowane w województwie lubelskim. Historycznie jest ten region uznawany za Wschodnią Małopolskę. Miasto te na co dzień zamieszkuje 335 tysięcy osób. Jest to stolica jednostki administracyjnej województwa lubelskiego. Wokół Lublina znajduje się wiele miast oraz sporych miejscowości. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Łęczna czy Chełm. Z Lublina łatwością dostaniemy się do takich dróg jak: ekspresowe S19, S17, S13

Więcej
Spedycja Lublin

Transport krajowy

Spedycja Kraków

Kraków jest ważnym węzłem komunikacyjnym dla transportu krajowego i międzynarodowego w południowej Polsce. Dzięki sieci autostrad i dróg krajowych Kraków jest dobrze skomunikowany z innymi miastami w Polsce i krajami sąsiednimi. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice jest kluczowym graczem w branży cargo i spedycji lotniczej, oferując nowoczesne obiekty i usługi wspierające efektywną obsługę ładunków i towarów.

Więcej
Spedycja Kraków

Transport krajowy

Spedycja Katowice

Katowice to miasto położone w samym centrum Śląska. Do tego ten ośrodek miejski jest stolicą województwa śląskiego. Historycznie jest ten region uznawany za Górny Śląsk. Miasto te, na co dzień zamieszkuje około 300 tysięcy osób. Znajduje się ono na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Z tego powodu też w okolicach znajduje się wiele dużych miast oraz węzłów drogowych. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Zabrze czy Sosnowiec. Z Katowic łatwością dostaniemy się do takich dróg jak: autostrady A4 oraz A1.

Więcej
Spedycja Katowice

Transport krajowy

Spedycja Gdynia

Gdynia to miasto położone w województwie pomorskim. Wraz z Gdańskiem oraz Sopotem tworzy tzw. Trójmiasto. Dzięki temu jest jedną ze składowych miast tworzących aglomerację o wielkości około miliona mieszkańców. W samej Gdyni mieszka zaś 245 tysięcy ludzi. Przez to potencjał transportowy tego miasta jest ogromny. Nie tylko dzięki niedalekiemu promowi, kursującemu do Szwecji czy Finlandii i Norwegii.

Więcej
Spedycja Gdynia

Transport krajowy

Spedycja Gdańsk

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego. Tworzy on wraz z Gdynią oraz Sopotem Trójmiasto, czyli aglomeracją miejską, która ma ok. milion mieszkańców. W samym Gdańsku mieszka natomiast 490 tysięcy ludzi. Przez to potencjał transportowy tego miasta jest ogromny. Nie tylko dzięki niedalekiemu promowi, kursującemu do Szwecji czy Finlandii i Norwegii.

Więcej
Spedycja Gdańsk

Transport krajowy

Spedycja Bydgoszcz

Bydgoszcz, położona w województwie kujawsko-pomorskim, jest dynamicznie rozwijającym się miastem o bogatej historii i strategicznym położeniu. Zlokalizowana nad rzeką Brdą, Bydgoszcz jest jednym z głównych ośrodków gospodarczych i transportowych w Polsce. Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym, oferującym doskonałe połączenia drogowe, kolejowe i wodne.

Więcej
Spedycja Bydgoszcz

Transport krajowy

Spedycja Białystok

Białystok to stolica województwa podlaskiego. Historycznie jest ten region uznawany za Podlasie. Miasto te na co dzień zamieszkuje około 295 tysięcy osób. . Znajduje się ono na terenie aglomeracji białostockiej zrzeszającej pobliskie miejscowości. Z powodu niewielkiej odległości od granicy z Litwą oraz Białorusią w okolicy jest wiele świetnych dróg. Do ośrodków miejskich w regionie należą m.in.: Suwałki oraz Łomża.

Więcej
Spedycja Białystok

Transport krajowy

Spedycja Olsztyn

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Geograficznie Olsztyn znajduje się na Warmii, którego jest też największym miastem. Na co dzień w tej miejscowości zamieszkuje 170 tysięcy osób. Przez to potencjał transportu w Olsztynie jest duży. W tej miejscowości znajduje się duży węzeł drogowy oraz kolejowy. Dlatego transport kołowy oraz kolejowy jest niezwykle rozwinięty. Olsztyn stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego: do Rosji oraz Litwy. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajdują się takie drogi jak: S51, którą można dotrzeć do drogi ekspresowej S7. Droga ekspresowa S16, która ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o transport międzynarodowy.

Więcej
Spedycja Olsztyn

Transport krajowy

Spedycja Piekary Śląskie

Więcej
Spedycja Piekary Śląskie

Transport krajowy

Spedycja Opole

Opole to miasto, które jest stolicą województwa opolskiego. Jest to historyczna stolica Górnego Śląska. W Opolu aktualnie mieszka około 130 tysięcy osób. Miasto jako duży ośrodek miejski, jest miejscem, gdzie znajduje się wiele firm. Także jego położenie geograficzne determinuje świetną komunikację z innymi miastami. transport krajowy i międzynarodowy jest świetnie zorganizowany w rejonie Opola. W okolicy miasta znajduje się wiele znakomitych dróg. Przez to infrastruktura drogowa, która jest niezbędna do transportu, jest bardzo rozwinięta. W Opolu znajdują się aż trzy drogi krajowe: 96, 46 oraz 45. Dzięki temu transport drogowy z Opola jest świetny do takich miast jak:

Więcej
Spedycja Opole

Transport krajowy

Spedycja Bełchatów

Więcej
Spedycja Bełchatów

Transport krajowy

Spedycja Świdnica

Więcej
Spedycja Świdnica

Transport krajowy

Spedycja Gliwice

Gliwice jest miastem znajdującym się na Górnym Śląsku. Na co dzień w mieście żyje około 180 tysięcy mieszkańców. To z Gliwic czyni duże miasto, które ma ogromny potencjał w dziedzinie transportu. Także położenie geograficzne promuje tutejszy transport drogowy. Bliskość zagranicy sprawia, że jest także dobrym miejscem do transportu międzynarodowego. Gliwice należą do Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. GZM to bardzo dynamicznie rozwijający się region pod względem infrastruktury i przemysłu.

Więcej
Spedycja Gliwice

Transport krajowy

Spedycja Kielce

Miasto Kielce jest stolicą województwa świętokrzyskiego. Na co dzień w mieście mieszka około 190 tysięcy osób. Geograficznie Kielce leżą w Górach Świętokrzyskich. Region zaś historycznie należy do Małopolski. Uwarunkowania w tym mieście sprawiają, że transport to niezwykle rozwinięta gałąź związana z przemysłem. Geograficzne położenie jest pomocne w transporcie międzymiastowym. Spedycja z Kielc to dla nas nie problem.

Więcej
Spedycja Kielce

Skontaktuj sie z nami