Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Polska Włochy

Transport Polska Włochy

Transport Polska Włochy

W ostatnich latach relacje handlowe między Polską a Włochami zyskały na znaczeniu. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi logistyczne i spedycyjne. Firma venax.net odpowiada na oczekiwania klientów, a także uruchamia kolejne połączenia transportu drogowego na trasie Polska–Włochy.

Wymiana towarów Polska Włochy

Wymiana towarów między Polską i Włochami z roku na rok zyskuje na znaczeniu. W 2018 roku kraj ten był piątym co do wielkości partnerem handlowym Polski na świecie i trzecim w Unii Europejskiej. Łączna wartość obrotów handlowych między tymi państwami wyniosła ponad niemal 21,5 miliarda euro.


Około 4,6% polskich towarów eksportowych trafia do Włoch. Stamtąd pochodzi również 5% całego naszego importu. Stawia to Włochy na czwartym miejscu wśród partnerów handlowych Polski pod tym względem.


Polskie firmy sprowadzają z Włoch m.in. pojazdy ciężarowe, części samochodowe, przewody rurowe i leki. Do najczęściej eksportowanych towarów należą z kolei: samochody osobowe, monitory, cygara i papierosy, mięso wołowe oraz silniki spalinowe.


venax.net.net wie, jak istotna jest wymiana towarów między Polską a Włochami. Nasi klienci także mają tego świadomość, dlatego wzrasta ich zapotrzebowanie na sprawny i bezpieczny transport z Polski do Włoch. Odpowiadamy na te oczekiwania, realizując kolejne połączenia do i z włoskich magazynów.

Przewóz towarów – Polska–Włochy

venax.net.net zapewnia efektywny transport całopojazdowy i drobnicowy. Nasza wykwalifikowana kadra oraz flota pojazdów ciężarowych dostarczy Twój ładunek w dowolne miejsce za konkurencyjną cenę. Zajmiemy się wszystkim: od załadunku, przez formalności, aż po rozładunek w miejscu docelowym.


Oprócz regularnych usług przewoźnika oferujemy również transport towarów wymagających specjalnych warunków, w tym chłodniczych. Bezpiecznie przewieziemy dla Ciebie leki, żywność i inne produkty, które muszą być transportowe w odpowiedniej temperaturze.


Nasz zespół ma wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw w obrębie wielu różnych branż. Niezależnie od tego, jaki towar chcesz przewieźć do lub z Włoch, z venax.net.net zyskujesz gwarancję, że Twój ładunek dotrze do celu bezpiecznie i na czas.

Transport z Polski do Włoch z venax.net.net

venax.net.net zatrudnia zespół ekspertów do zarządzania przesyłkami frachtowymi w dowolnym miejscu w Polsce i we Włoszech. Dostarczymy Twój towar, a także zajmiemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami.


Nasza stale rosnąca flota pojazdów gwarantuje klientom transport towarowy do dowolnego regionu Włoch. Zespół venax.net.net określi optymalną trasę dla Twojego ładunku i dostosuje ją do wymagań wysyłkowych dowolnego producenta lub dystrybutora.


Dysponujemy własnym terminalem przeładunkowym w Milanie. Nasze magazyny znajdują się nieopodal głównych węzłów drogowych, dzięki czemu masz pewność, że dostarczymy Twój towar na czas bez żadnych komunikacyjnych problemów.

Skontaktuj się z nami przez formularz i skorzystaj z usług venax.net.

 

Skontaktuj sie z nami