Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Polska Szwecja

Transport Polska Szwecja

Transport Polska Szwecja

W ostatnich latach można zauważyć dynamiczny wzrost obrotów towarowych między Polską a Szwecją. venax.net odpowiada na ten trend, otwierając nowe połączenia transportu drogowego na trasie Polska–Szwecja. Nasze ciężarówki szybko oraz bezpiecznie przewiozą ładunek z i do Szwecji!

Polska i Szwecja – gospodarczy sojusz bałtycki

Zarówno Polska, jak i Szwecja są położone nad Morzem Bałtyckim. Z tego powodu między tymi dwoma krajami rozwija się dynamiczna wymiana handlowa. Transport między Polską a Szwecją obejmuje np. okna, drzwi, szyby, materiały budowlane, części do maszyn, artykuły ogrodnicze i sprzęt elektroniczny.

Współpraca gospodarcza pomiędzy krajami Unii Europejskiej rozwija się z roku na rok. Możemy założyć, że w przyszłości partnerstwo handlowe Polski i Szwecji będzie się jeszcze bardziej zacieśniać, w związku z czym konieczne stanie się zwiększenie liczby połączeń logistycznych między tymi dwoma państwami.

Zdajemy sobie sprawy z korzyści, jakie niesie za sobą polsko-szwedzka współpraca. Wiedzą o nich też nasi klienci, dlatego stale wzrasta zapotrzebowanie na transport międzynarodowy na linii Polska–Szwecja. Dlatego pragniemy poinformować, że venax.net uruchomiło kolejne połączenia do i ze Szwecji.


Nasze nowoczesne samochody dostawcze przewiozą Twój ładunek szybciej niż konkurencja!

Nasze doświadczenie na trasie polsko-szwedzkiej

Szwecję i resztę Europy oddziela morze, co stwarza konieczność zorganizowania przeprawy promowej. Może być to wyzwanie dla niedoświadczonego przewoźnika, który dotychczas nie organizował zamorskich kursów w ramach transportu drogowego.

Z venax.net nie musisz się tym martwić – mamy wieloletnie doświadczenie transportowe w realizacji połączeń Polska–Szwecja. Nasi kierowcy doskonale znają warunki i trasy między polskimi a szwedzkimi terminalami. Dzięki temu masz pewność, że dostarczymy Twój ładunek bezpiecznie i na czas.

Ekspresowy transport ładunków Polska–Szwecja

Przewozy ładunków na trasie Polska-Szwecja to jedna z najszybciej rozwijających się międzynarodowych tras tranzytowych. Nasz zamorski sąsiad słynie z nowoczesnej i rozwiniętej infrastruktury drogowej. Dzięki temu możemy zagwarantować, że dostarczymy Twój towar na miejsce szybko oraz bez utrudnień.


Posiadamy terminal i biuro w Gdańsku, co zapewnia nam stały monitoring transportu ładunków oraz komunikację z nadawcami i odbiorcami. Dzięki temu możemy zapewnić bezpieczny, sprawny przewóz różnego rodzaju ładunków zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami.


Dzięki własnym terminalom, wykwalifikowanemu personelowi oraz nowoczesnej flocie pojazdów mamy pełną kontrolę nad transportem naszych ładunków od pierwszego do ostatniego kilometra. 


Potrzebujesz zaufanej firmy logistycznej, która zapewni Ci niski czas tranzytu i pozwoli Ci otworzyć się na szwedzki rynek? Skontaktuj się ze specjalistami venax.net! Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zaproponujemy Ci właściwe rozwiązania dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami przez formularz i skorzystaj z usług venax.net.

 

Skontaktuj sie z nami