Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Polska Słowacja

Transport Polska Słowacja

Spedycja Słowacja Polska 

Szukasz transportu do i ze Słowacji? Firmą, która realizuje zlecenia z tego kraju jest Venax. Transport międzynarodowy i krajowy w Słowacji jest niezwykle rozwinięty, jeśli chodzi o spedycję. Położenie geograficzne tego państwa świetnie nadaje się do przewozu towarów.

Transport w Słowacji

Słowacja to kraj geograficznie położony w Europie Środkowej, a jego stolicą jest Bratysława. Geograficznie ten kraj nie ma dostępu do morza. Jednak ma wiele gór i wzniesień. Dzięki temu podróż nabiera walorów krajobrazowych. Aktualnie Słowacja jest krajem rozwiniętym. Ich gospodarka z roku na rok coraz bardziej się umacnia. Szczególnie ważny dla tego państwa jest transport drogowy. Ponadto dzięki położeniu geograficznemu transport międzynarodowy jest ważną gałęzi spedycji w Słowacji. Ten kraj ma dobrze rozwiniętą sieć dróg ekspresowych i autostrad. Dzięki temu transport drogowy jest łatwy i nie należy do skomplikowanych. Ponadto Słowacja graniczy z Polską, Czechami, Ukrainą, Austrią i Węgrami. To sprawia, że jest to ważny i duży węzeł w transporcie międzynarodowym. Udogodnienia związane z logistyką w tym kraju sprawiają, że ułatwione jest dotarcie do takich miast jak:

Kraków,

Rzeszów,

Bielsko-Biała,

Budapeszt,

Wiedeń,

Praga,

Ostrawa,

Brno,

Lwów,

Użhorod,

Katowice,

Jaki transport jest zalecany w Słowacji?

Naturalnie dzięki dobrej komunikacji z krajami ościennymi poleca się transport drogowy. Transport ze Słowacji jest niezwykle ułatwiony dzięki sieci dróg. Łatwość w dostaniu się do państw sąsiednich, czy też do krajów należących do Unii Europejskiej. To sprawia, że Słowacja to duży węzeł transportu międzynarodowego. Ponadto rynek w Słowacji jest niezwykle bogaty, ze względu na stopień rozwijającą się gospodarkę. Przez to transport międzynarodowy jest niezwykle bogatą gałęzią gospodarki. Do tego potrzebny jest odpowiednia firma, mająca doświadczenie na tym polu. Tą firmą niewątpliwie jest Venax, które niejednokrotnie podejmowało się takich transportów. Nie raz wykonywaliśmy zlecenie transportu ze Słowacji do Polski. My jesteśmy ekspertami w tym zakresie. Przez to warto zastanowić się nad transportem międzynarodowym z firmą Venax.

 

Skontaktuj sie z nami