Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Polska Niemcy

Transport Polska Niemcy

Transport Polska Niemcy

Venax.net uruchomiło kolejne połączenie na trasie Polska–Niemcy. Od teraz nasze ciężarówki będą mogły jeszcze szybciej dostarczać Twoje towary za zachodnią granicę. Stale rozwijamy nasze możliwości logistyczne, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Nowe trasy Polska–Niemcy

Niemcy to jeden z kluczowych polskich partnerów handlowych. Tylko w pierwszym kwartale Niemcy miały ponad 20% udziałów w polskim imporcie i niemal 28% w eksporcie. Importujemy zza zachodniej granicy głównie towary takie jak chemikalia, chemia gospodarcza, maszyny, urządzenia transportowe, sprzęt domowy oraz produkty pokrewne.


W venax.net zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny okazuje się sprawny transport ładunków na trasie Polska–Niemcy. W związku z tym stale otwieramy nowe połączenia między kluczowymi terminalami transportowymi. Wiemy też, jak istotny dla klientów jest czas tranzytu – nasze samochody dostawcze są w stanie pokonać tę trasę nawet w 48 godzin.

Rozwój venax.net na rynku niemieckim

Nasza firma wie, jak ważnym zadaniem jest sprawna i wydajna obsługa transportu między Polską a Niemcami. Stale rozwijamy nasze międzynarodowe trasy, by zapewnić klientom jak najlepsze warunki do importu i eksportu ich towarów. 


Nasze terminale i magazyny znajdują się m.in. w Poznaniu, Berlinie, Hamburgu oraz Dortmundzie. Z tych lokalizacji jesteśmy w stanie kontrolować transport między Polską i Niemcami w ramach usług venax.net.


Nowe kursy świadczą o tym, jak efektywne okazuje się nasze partnerstwo z zachodnimi firmami. venax.net od wielu lat zajmuje się międzynarodowym transportem ładunków, a nowe połączenie odpowiada na nowe potrzeby naszych klientów. Dzięki niemu możemy:

otworzyć się na rosnące zapotrzebowanie na transport między polskimi a niemieckimi terminalami przeładunkowymi;
wdrażać rozwiązania, które są bardziej zrównoważone dla środowiska.

Jesteśmy w trakcie opracowywania i wdrażania kolejnych połączeń Polska–Niemcy. Za ich sprawą Twoje towary dotrą do Niemiec jeszcze szybciej, a także z zachowaniem europejskich standardów ekologicznych.

Rozwój polskiej infrastruktury dla transportu drogowego

Polska sieć dróg i autostrad to jedna z najszybciej rozwijających się infrastruktur drogowych w Europie. Ich główną bazę stanowią drogi krajowe, obsługujące zarówno ruch lokalny, jak i międzynarodowy. Równolegle do przebiegu dróg krajowych powstaje wiele nowych autostrad – obecnie liczą one ponad 1 700 kilometrów.


Położenie geograficzne Polski jest bardzo korzystne – nasz kraj graniczy z siedmioma państwami oraz łączy Europę Wschodnią i Zachodnią. Wiele firm ma tu swoje centra dystrybucyjne na inne rynki europejskie.


Coraz większego znaczenia nabiera również przepływ towarów między Niemcami a Polską. Procesy logistyczne stały się łatwiejsze, zwłaszcza po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Ze względu na bezproblemowe przejścia graniczne trasa Polsk–Niemcy jest ważną osią międzynarodowego ruchu transportowego.

Potrzebujesz rzetelnej firmy transportowej na trasie Polska–Niemcy? Skontaktuj się z zespołem venax.net!

 

 

Skontaktuj sie z nami