Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Polska Irlandia

Transport Polska Irlandia

Transport Polska Irlandia

Szukasz spedycji na terenie Irlandii? Nasza firma zajmie się przesyłką towarów z tego kraju. Spedycja z i do Irlandii wraz z firmą Venax to łatwość. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w transporcie międzynarodowym. Do zakresu naszych usług należą transport drogowy, transport morski oraz transport lotniczy. Sprawdź naszą ofertę, jaką zamieszczamy poniżej. 

Spedycja w Irlandii

Irlandia to kraj wyspiarski położony na wyspie o tej samej nazwie. Irlandia nie wchodzi w skład Królestwa Wielkiej Brytanii. Za to ten kraj jest członkiem Unii Europejskiej. To sprawia, że transport międzynarodowy z Irlandii do Polski oraz z Polski do Irlandii jest ułatwiony. Na co dzień ten kraj zamieszkuje 5.2 mln osób. Jego stolicą jest Dublin. Irlandia lądowo graniczy jedynie z Irlandią Północną, która jest krajem związkowym Wielkiej Brytanii. Poza tym wyspa ta jest otoczona wodą. Przez drogę morską łatwo można się dostać do innych krajów. Świetnie rozwinięta jest tam sieć promów. Dzięki niej dopłyniemy do: Wielkiej Brytanii, Francji czy też Holandii i Hiszpanii. W kraju jest świetnie rozwinięta sieć drogowa. Dzięki czemu podróż od miasta do miasta nie jest problemem. W Irlandii prężnie działa przemysł elektroniczny oraz informatyczny. Do najważniejszych gałęzi przemysłu interesujących z racji na spedycję należą także inne dziedziny. W ich skład wchodzą: metalurgia, chemia, farmaceutyka, poligrafia oraz włókiennictwo.  Transport z Irlandii jest niezwykle rozwinięty. Dzięki temu z Irlandii dostarczymy swoje produkty do:

Hiszpanii,

Anglii,

Walii,

Wyspy Man,

Irlandii Północnej,

Francji,

Szkocji,

Wysp Owczych,

Islandii,

Holandii,

Belgii,

Niemiec,

Polski,

Danii,

Norwegii,

Szwecji

Jaki transport poleca się w Irlandii?

Jest mnogość możliwości, jakie można zastosować w tym wyspiarskim kraju. Z racji na wszechobecną wodę dookoła wyspy można stwierdzić, że najlepszym środkiem jest transport morski. Z racji na ilość połączeń oraz możliwych konfiguracji jest on zdecydowanie polecany. Jednak nasza firma nie ogranicza się tylko na to. Firma Venax to doświadczony spedytor, który dostosuje się do potrzeb klienta. Dzięki temu nie wykluczamy także transportu drogowego. Ten zazwyczaj będzie potrzebował wykorzystania promów. Z takich portów jak ten w Dublinie oraz w Rosslare dostaniemy się do wielu krajów. Jeśli chcemy zaś dostarczyć nasze towary transportem drogowym do Irlandii Północnej, też nie jest to problemem. Świetnie rozwinięta sieć dróg znacznie nam to umożliwia. W Irlandii także znajduje się duże międzynarodowe lotnisko w Dublinie. Stamtąd z łatwością możemy dostarczyć towary transportem powietrznym do niemal każdego zakątka świata. Wszelkie zawiłe kwestie związane z logistyką potrzebują doświadczonej ekipy. Taką jest firma Venax. Niejednokrotnie mierzyliśmy się z transportem międzynarodowym z Irlandii do innych krajów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Szukasz spedycji z i do Irlandii? Wybierz Venax.

Skontaktuj sie z nami