Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Polska Bułgaria

Transport Polska Bułgaria

Spedycja Bułgaria Polska 

Szukasz transportu do i z Bułgarii? Firmą, która realizuje zlecenia z tego kraju jest Venax. Transport międzynarodowy i krajowy w Bułgarii jest niezwykle rozwinięty, jeśli chodzi o spedycję. Położenie geograficzne tego państwa świetnie nadaje się do przewozu towarów.

Transport w Bułgarii

Bułgaria to kraj geograficznie położony na Bałkanach, a jego stolicą jest Sofia. Geograficznie ten kraj ma dostęp do morza, a ponadto posiada wiele gór i wzniesień. Dzięki temu podróż nabiera walorów krajobrazowych. Aktualnie Bułgaria jest krajem rozwijającym się na tle innych państw. Ich gospodarka z roku na rok coraz bardziej się umacnia. Szczególnie ważny dla tego państwa jest transport drogowy. Ponadto dzięki położeniu geograficznemu transport międzynarodowy jest ważną gałęzi spedycji w Bułgarii. Ten kraj ma dobrze rozwiniętą sieć dróg ekspresowych. Dzięki temu transport drogowy jest łatwy i nie należy do skomplikowanych. Ponadto Bułgaria graniczy z Rumunią, Grecją, Turcją, Macedonią Północną, Serbią. To sprawia, że jest to ważny i duży węzeł w transporcie międzynarodowym. Udogodnienia związane z logistyką w tym kraju sprawiają, że ułatwione jest dotarcie do takich miast jak:

Belgrad,

Stambuł,

Bukareszt,

Saloniki,

Ateny,

Skopje,

Nisz,

Tirana

Jaki transport jest zalecany w Bułgarii?

Naturalnie dzięki dobrej komunikacji z krajami ościennymi poleca się transport drogowy. Transport z Bułgarii jest niezwykle ułatwiony dzięki sieci dróg. Łatwość w dostaniu się do państw sąsiednich, czy też do krajów należących do Unii Europejskiej. To sprawia, że Bułgaria to duży węzeł transportu międzynarodowego. Ponadto rynek w Bułgarii jest niezwykle bogaty, ze względu na stopień rozwijającą się gospodarkę. Przez to transport międzynarodowy jest niezwykle bogatą gałęzią gospodarki. Do tego potrzebny jest odpowiednia firma, mająca doświadczenie na tym polu. Tą firmą niewątpliwie jest Venax, które niejednokrotnie podejmowało się takich transportów. Nie raz wykonywaliśmy zlecenie transportu z Bułgarii do Polski. My jesteśmy ekspertami w tym zakresie. Przez to warto zastanowić się nad transportem międzynarodowym z firmą Venax.

Skontaktuj sie z nami