Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Transport Francja Polska

Transport Francja Polska

Transport Polska Francja

Francja jest jednym z czołowych polskich partnerów handlowych. Wielu naszych klientów prowadzi wymianę towarów z francuskimi podmiotami. Venax.net odpowiada na ich potrzeby i oczekiwania, otwierając kolejne połączenia towarowe z Polski do Francji.

Francja – kluczowy partner biznesowy Polski

Polska od wielu lat nawiązuje z Francją ścisłe relacje handlowe i gospodarcze. Jak pokazują dane Głównego Urzędu Statystycznego, w 2020 roku Francja była czwartym co do wielkości partnerem handlowym naszego kraju pod względem obrotów towarowych. Rok wcześniej łączna wartość polsko-francuskich transakcji wyniosła ponad 22 miliardy euro.


Partnerstwo Polski i Francji nasiliło się w momencie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Dziś polskie przedsiębiorstwa są ważnym partnerem handlowym dla wielu francuskich podmiotów. W 2020 roku transport towarów do Polski stanowił 2,2% całego eksportu Francji – tym samym znaleźliśmy się na 10. miejscu największych importerów towarów z tego kraju.


Francuski rynek cechuje się innowacyjnością oraz dynamicznym rozwojem w dziedzinach takich jak przemysł lotniczy, chemiczny, farmaceutyczny czy samochodowy. W związku z tym wiele polskich firm nawiązuje partnerskie relacje z francuskimi przedsiębiorstwami, które wymagają sprawnego i niezawodnego łańcucha dostaw. 


Zespół venax.net zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym rynkiem dla naszych klientów jest Francja. W związku z tym uruchomiliśmy kolejne połączenia Polska–Francja. Nasza rosnąca flota pojazdów błyskawicznie dostarczy Twój ładunek z polskich magazynów do Paryża lub Marsylii – i odwrotnie.

Transport towarów z Polski do Francji

Chcesz zająć się importem i eksportem na trasie Polska–Francja? Potrzebujesz doświadczonego przewoźnika, który ma wiedzę, doświadczenie i zna specyfikę tranzytu ładunków do tego kraju. 


venax.net specjalizuje się w transporcie towarów z Polski do krajów Unii Europejskiej i nie tylko. Dostarczamy każdy typ ładunku – od niewielkich paczek po palety, ładunki częściowe oraz całopojazdowe. Nadzorujemy powierzony nam towar na każdym etapie transportu, a także gwarantujemy, że dotrze on bezpiecznie i na czas. Dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom IT nasi klienci mają kontrolę nad transportem swojego ładunku 24/7.


Mamy doświadczenie w transporcie towarów z Polski do Francji – i odwrotnie. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami oraz wiedzą, dzięki którym Twój transport do lub z Polski dotrze sprawnie i bezpiecznie.

Regularne kursy i krótki czas tranzytu

Działamy niezwykle sprawnie – organizujemy regularne kursy Polska–Francja, a czas takiego tranzytu wynosi maksymalnie 3–4 dni. Nasza sieć partnerów i własne oddziały w całej Europie pozwalają nam poradzić sobie z każdym rozmiarem i objętością, dlatego sprostamy oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami przez formularz i skorzystaj z usług venax.net.

 

 

Skontaktuj sie z nami