Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Monachium

Spedycja Monachium

Spedycja Monachium

Interesuje Cię transport z Monachium? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Monachium. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Monachium inne miasta

Monachium jest stolicą kraju związkowego Bawaria. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 1.5 miliona osób. Między innymi poprzez to Monachium jest atrakcyjna przy spedycji. W tej miejscowości znajduje się główny węzeł drogowy oraz kolejowy południowych Niemiec. Dlatego transport kołowy oraz kolejowy jest niezwykle rozwinięty. Monachium stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego do Austrii, Szwajcarii i Liechtensteinu. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: A94, A99, A92, A9, A8, A96, A95. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne z północnymi Niemcami oraz krajami ościennymi. Dzięki temu z Monachium łatwo jest dotrzeć do:

Ulm,

Augsburga,

Stuttgartu,

Norymbergi,

Ingolstadt,

Innsbrucku,

Vaduz,

Sankt Gallen,

Memmingen,

Salzburga

Jaki transport z i do Monachium

Monachium krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe. Dlatego poleca się transport kolejowy bądź samochodowy. Z tego miasta niedaleko jest do Austrii, Szwajcarii i Liechtensteinu czy dużych niemieckich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na południu od Niemiec. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na miasto rangi stolicy landu znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Niemiec i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Monachium nie jest nam obce.

Skontaktuj sie z nami