Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Kolonia

Spedycja Kolonia

Spedycja Kolonia

Interesuje Cię transport z Kolonii? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Kolonii. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Kolonia inne miasta

Kolonia to wolne miasto ulokowane w zachodnich Niemczech. Historycznie to miasto znajdowało się w Nadrenii Północnej-Westfalii. Należy ona do tak zwanej rejencji. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 1.1 miliona osób. Między innymi poprzez to Kolonia jest atrakcyjna przy spedycji. W tej miejscowości znajdują się duże węzły drogowe oraz kolejowe. Dlatego transport kołowy oraz kolejowy jest niezwykle rozwinięty. Kolonia stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego do Belgii, Luksemburgu oraz Holandii. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: A4, A3, A59, A1, A61. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne z północą i wschodem Niemiec. Łatwo jest dojechać także do Holandii, Belgii oraz Luksemburgu. Dzięki temu z Kolonii łatwo jest dotrzeć do:

Gelsenkirchen,

Essen,

Bonn,

Düsseldorf,

Luksemburg,

Leverkusen,

Duisburg,

Akwizgran,

Maastricht,

Liege,

Eindhoven,

Dortmund,

Wuppertal

Jaki transport z i do Kolonii

Koloni krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe. Dlatego poleca się transport kolejowy bądź samochodowy. Z tego miasta niedaleko jest do Danii czy dużych niemieckich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na północ oraz zachód od Niemiec. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na miasto w Zagłębiu Ruhry znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Niemiec i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Kolonii nie jest nam obce.

Skontaktuj sie z nami