Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Hamburg

Spedycja Hamburg

Spedycja Hamburg

Interesuje Cię transport z Hamburga? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Hamburga. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Hamburg inne miasta

Hamburg to wolne miasto ulokowane w północnych Niemczech. Jest to jeden z największych portów na świecie. Historycznie to miasto znajdowało się w Holsztynie. Jednak z racji na jego rozmiar nie jest on w kraju związkowym. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 1.7 miliona osób. Między innymi poprzez to Hamburg jest atrakcyjny przy spedycji. W tej miejscowości znajduje się główny węzeł transportu morskiego oraz duże węzły drogowe, oraz kolejowe. Dlatego transport kołowy oraz kolejowy jest niezwykle rozwinięty. Hamburg stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego do Danii oraz Holandii. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: A1, A39, A7, A23 i A24. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne z zachodnimi Danią i południowymi Niemcami, a także Holandią. Dzięki temu z Hamburga łatwo jest dotrzeć do:

Bremy,

Kilonii,

Lubeki, 

Schwerinu,

Kolding,

Esbjerga,

Groningen,

Berlin,

Hanower

Jaki transport z i do Hamburga

Hamburg krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe. Dlatego poleca się transport kolejowy bądź samochodowy. Z tego miasta niedaleko jest do Danii czy dużych niemieckich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na północ oraz zachód od Niemiec. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na portowy charakter miasta znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Niemiec i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Hamburga nie jest nam obce.

Skontaktuj sie z nami