Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Frankfurt nad Menem

Spedycja Frankfurt nad Menem

Spedycja Frankfurt nad Menem

Interesuje Cię transport z Frankfurtu nad Menem? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Frankfurtu nad Menem. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Frankfurt nad Menem inne miasta

Frankfurt nad Menem jest miastem w rejencji Darmstadzkiej. Historycznie to miasto znajdowało się w Hesji. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 760 tysięcy osób. Między innymi poprzez to Frankfurt nad Menem jest atrakcyjny przy spedycji. W tej miejscowości znajduje się główny węzeł drogowy oraz kolejowy wschodnich Niemiec. W Frankfurcie nad Menem znajduje się także jeden z największych portów lotniczych na świecie. Dlatego transport kołowy, kolejowy oraz lotniczy jest niezwykle rozwinięty. Frankfurt nad Menem stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego na cały świat. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: A5, A66, A45, A3. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne w Niemczech oraz z zagranicą. Dzięki temu z Frankfurtu nad Menem łatwo jest dotrzeć do:

Koblencji,

Bonn,

Kolonii,

Strasburga,

Moguncji,

Norymbergi,

Darmstadt,

Kassel,

Metz,

Saarbrücken,

Jaki transport z i do Frankfurtu nad Menem

Frankfurt nad Menem krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe. Dlatego poleca się transport kolejowy bądź samochodowy. Z tego miasta niedaleko jest do Francji czy dużych niemieckich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na zachód od Niemiec. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na port lotniczy znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Niemiec i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Frankfurtu nad Menem nie jest nam obce.

Skontaktuj sie z nami