Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Essen

Spedycja Essen

Spedycja Essen

Interesuje Cię transport z Essen? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Essen. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta

Transport Essen inne miasta

Essen jest miastem w Nadrenii Północnej-Westfalii. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 582 tysiące osób. Między innymi poprzez to Essen jest atrakcyjny przy spedycji. W tej miejscowości znajduje się główny węzeł drogowy oraz kolejowy południowych Niemiec. Dlatego transport kołowy oraz kolejowy jest niezwykle rozwinięty. Essen stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego do Holandii, Belgii oraz Luksemburgu. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: A40, A42, A52, A2. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne z resztą Niemiec oraz krajami ościennymi. Dzięki temu z Essen łatwo jest dotrzeć do:

Gelsenkirchen,

Düsseldorfu,

Bonn,

Kolonii,

Dortmundu,

Duisburga,

Wuppertal,

Bonn,

Bielefeld,

Munster,

Osnabrück,

Akwizgranu,

Liege,

Eindhoven,

Luksemburga

Jaki transport z i do Essen

Essen krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe. Dlatego poleca się transport kolejowy bądź samochodowy. Z tego miasta niedaleko jest do Belgii, Holandii i Luksemburga czy też dużych niemieckich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na zachodzie od Niemiec. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na Zagłębie Ruhry znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Niemiec i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Essen nie jest nam obce.

Skontaktuj sie z nami