Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Brema

Spedycja Brema

Spedycja Brema

Interesuje Cię transport z Bremy? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Bremy. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Brema inne miasta

Brema jest miastem w kraju związkowym o tej samej nazwie. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 567 tysięcy osób. Między innymi poprzez to Brema jest atrakcyjny przy spedycji. W tej miejscowości znajduje się główny węzeł drogowy oraz kolejowy południowych Niemiec. Dlatego transport kołowy oraz kolejowy jest niezwykle rozwinięty. Brema stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego do Holandii. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: A1, A27, A29. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne z resztą Niemiec oraz krajami ościennymi. Dzięki temu z Bremy łatwo jest dotrzeć do:

Hamburga,

Essen,

Dortmundu,

Gelsenkirchen,

Kolonii,

Wuppertal,

Düsseldorfu,

Osnabrück,

Oldenburga,

Hanoweru,

Bielefeld,

Enschede,

Emmen,

Zwolle,

Jaki transport z i do Bremy

Brema krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe. Dlatego poleca się transport kolejowy bądź samochodowy. Z tego miasta niedaleko jest do Belgii, Holandii i Luksemburga czy też dużych niemieckich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na zachodzie od Niemiec. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na świetne położenie geograficzne i stolicę landu znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Niemiec i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Brema nie jest nam obce.

Skontaktuj sie z nami