Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Berlin

Spedycja Berlin

Spedycja Berlin

Interesuje Cię transport z Berlina? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Berlina. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Berlin inne miasta

Berlin jest stolicą Niemiec. Historycznie to miasto znajdowało się w Brandenburgii. Jednak z racji na jego rozmiar nie jest on w kraju związkowym. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 3.6 miliona osób. Między innymi poprzez to Berlin jest atrakcyjny przy spedycji. W tej miejscowości znajduje się główny węzeł drogowy oraz kolejowy wschodnich Niemiec. Dlatego transport kołowy oraz kolejowy jest niezwykle rozwinięty. Berlin stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego do Polski. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: A10, A100, A102, A103, A104, A105, A111, A113, A114, A115 oraz A117. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne z zachodnimi Niemcami oraz Polską. Dzięki temu z Berlina łatwo jest dotrzeć do:

Szczecina,

Lipska,

Poznania,

Drezna,

Brandenburgu,

Cottbus,

Magdeburga,

Hanowera,

Gorzowa Wielkopolskiego,

Frankfurtu nad Odrą

Jaki transport z i do Berlina

Berlin krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe. Dlatego poleca się transport kolejowy bądź samochodowy. Z tego miasta niedaleko jest do Polski czy dużych niemieckich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na południu oraz północy od Niemiec. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na miasto rangi stolicy kraju znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Niemiec i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Berlina nie jest nam obce.

Skontaktuj sie z nami