Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Walencja

Spedycja Walencja

Spedycja Walencja

Interesuje Cię transport z Walencji? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Walencji. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Walencja inne miasta

Walencja jest dużym miastem na południu Hiszpanii. Miasto to też jest stolicą wspólnoty autonomicznej o tej samej nazwie. Z racji na swój rozmiar jest to trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 800 tysięcy  osób. Jednak licząc okoliczne miejscowości, to metropolię walencką zamieszkuje około 1.6 miliona osób. Między innymi poprzez to Walencja jest atrakcyjna przy spedycji. W tej miejscowości znajduje się główny węzeł drogowy, kolejowy, lotniczy oraz morski w Hiszpanii. Dlatego każda gałąź transportu jest niezwykle rozwinięta. Walencja stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego w Hiszpanii. Z tego miasta są preferencyjne drogi łączące ten kraj z Francją. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: E-15, E-90, AP-7, C-31, C-58. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne z sąsiednimi krajami i dużymi hiszpańskimi miastami. Dzięki temu z Walencji łatwo jest dotrzeć do:

Barcelona,

Sewilla,

Tarragona,

Girona,

Andora,

Madryt,

Elche,

Saragossa,

Pampeluna,

Perpignan,

Narbona,

Murcja,

Kartagena,

Malaga,

Alicante,

Benidorm,

Gandia,

Lleida,

Huesca,

Jaki transport z i do Walencji

Walencja krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe oraz ogromne lotnisko i wielki port. Dlatego poleca się każdy rodzaj transportu. Z tego miasta niedaleko jest do dużych hiszpańskich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na zachodzie i wschodzie oraz południu od Hiszpanii. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na miasto rangi portowego i przygranicznego znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Hiszpanii i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Walencji nie jest nam obce.

Skorzystaj z doświadczenia Venax i zaoszczędź czas i pieniądze na transportach z Walencji. Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj sie z nami