Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Spedycja Sewilla

Spedycja Sewilla

Spedycja Sewilla

Interesuje Cię transport z Sewilli? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące spedycji z Sewilli. Wszystko, co dotyczy transportu międzynarodowym oraz krajowym. Firma Venax oferuje kompleksową obsługę z tego miasta. 

Transport Sewilla inne miasta

Sewilla jest dużym miastem na południu Hiszpanii. Miasto to też jest stolicą Andaluzji. Z racji na swój rozmiar jest to czwarte co do wielkości miasto w Hiszpanii. Na co dzień w tym mieście zamieszkuje 685 tysięcy osób. Jednak licząc okoliczne miejscowości, to metropolię sewilską zamieszkuje około 1.3 miliona osób. Między innymi poprzez to Sewilla jest atrakcyjna przy spedycji. W tej miejscowości znajduje się główny węzeł drogowy, kolejowy, lotniczy w Hiszpanii. Dlatego gałęzie drogowe, kolejowe i lotnicze są niezwykle rozwinięte. Sewilla stanowi także jeden z największych ośrodków transportu międzynarodowego w Hiszpanii. Z tego miasta są preferencyjne drogi łączące ten kraj z Gibraltarem, Marokiem oraz Portugalią. Wokół tego miasta przebiega wiele ważnych traktów komunikacyjnych. Wśród nich znajduje się bogata sieć dróg autostradowych: A-4, A-49, SE-40. Wiele z nich to kluczowe trakty komunikacyjne z sąsiednimi krajami i dużymi hiszpańskimi miastami. Dzięki temu z Sewilli łatwo jest dotrzeć do:

Barcelona,

Walencja,

Madryt,

Gibraltar,

Tanger,

Grenada,

Marbella,

Malaga,

Lizbona,

Huelva,

Kadyks,

Faro,

Jaen,

Kordoba,

Murcja,

Kartagena,

Elche,

Almeria,

Algeciras,

Jaki transport z i do Sewilli

Sewilla krzyżuje nie tylko kluczowe w transporcie krajowym drogi, ale także węzły kolejowe oraz duże lotnisko. Dlatego poleca się transport kolejowy, drogowy i lotniczy. Z tego miasta niedaleko jest do dużych hiszpańskich miast. Wiedzie też stąd dobra droga do transportu międzynarodowego z krajami na zachodzie i południu od Hiszpanii. To sprawia, że transport drogowy jest nieco lepiej rozwinięty od kolejowego. Także z racji na miasto przygraniczne znajduje się w nim wiele firm. To otwiera także wiele możliwości do spedycji z tego miasta. Dlatego firma Venax znakomicie odnajduje się w tym rejonie. Niejednokrotnie prowadziliśmy działania na terenie Hiszpanii i wiemy, jak ją przeprowadzić w tym rejonie. Firma Venax przez wiele lat trafiała do tysięcy kontrahentów. Przez to działanie w okolicach Sewilli nie jest nam obce.

 Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu w branży spedycyjnej w Sewilli. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Skontaktuj sie z nami