Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Diamenty Forbes 2022 i venax.net

Diamenty Forbes 2022 i venax.net

Diamenty Forbes 2022 i venax.net

Z dumą informujemy, że w 2022 roku firma venax.net zajęła ponownie wysokie miejsce na  „diamentowej” liście Forbesa w województwie dolnośląskim. Oznacza to, że jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce!

Czym są Diamenty Forbes?

Diamenty Forbesa to coroczne zestawienie polskich przedsiębiorstw, które najskuteczniej zwiększyły swoje obroty. Firmy dzieli się według województw, a venax.net zajęło ponownie wysokie w rankingu podmiotów z województwa dolnośląskiego. 


Oznacza to, że nasze przedsiębiorstwo transportowe jest wiarygodne, ma wysoką płynność bieżącą i nie zalega z żadnymi płatnościami.


Jesteśmy dumni ze znalezienia się w pierwszej dwudziestce najszybciej rozwijających się dolnośląskich firm z przychodami od 5 do 50 mln zł! To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja, by nie zwalniać tempa oraz utrzymywać jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

venax.net – zaufany partner dla Twojej firmy

Nasza firma od ponad 8 lat zajmuje się obsługą transportów dla polskich i zagranicznych klientów. Zrealizowaliśmy łącznie 253 000 dostaw, a tylko w 2022 roku współpracowaliśmy z około 4000 klientów.


Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy nie boją się wyzwań, a także są zorientowani na osiąganie celów. Zależy nam, by nasi klienci i partnerzy stawali się konkurencyjnymi podmiotami na polskim oraz światowym rynku.


Transport jest niezwykle ważnym elementem łańcucha dostaw. Jakość świadczonych usług transportowych ma przełożenie na cały proces logistyczny – od wyprodukowania danego towaru aż po dostarczenie go do klienta. W venax.net zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz transport był dopięty na ostatni guzik.


Stale rozwijamy nasze kompetencje i tworzymy nowe rozwiązania logistyczne we wszystkich kategoriach transportu. Dzięki temu obsłużyliśmy już tysiące zadowolonych klientów, a wyniki naszej firmy pozwoliły jej uplasować się wśród Diamentów Forbesa.

Wszystko dopiero przed nami

Nieustanny rozwój i otwieranie się na nowe możliwości niosą też za sobą wiele wyzwań. Rynek transportowy nigdy nie staje w miejscu i każdego roku pojawia się zapotrzebowanie na świeże rozwiązania. Jesteśmy tego świadomi, dlatego nigdy nie spoczywamy na laurach. 


Inwestujemy w rozwój naszych zasobów, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. venax.net stale poszerza paletę swoich usług, buduje nowe obiekty i otwiera kolejne terminale towarowe.


W naszym zespole pracuje wielu zdolnych logistyków i spedytorów, którzy podzielają naszą wizję. Dzięki nim możemy coraz lepiej spełniać Twoje oczekiwania. Wyróżniamy się nowoczesnymi rozwiązaniami IT, stale powiększającą się flotą pojazdów oraz licznymi placówkami – zarówno w Europie, jak i poza nią.


Potrzebujesz nowoczesnego i godnego zaufania partnera, który zajmie się transportem Twoich ładunków od A do Z? Skontaktuj się z nami poprzez formularz! Zaufało nam już tysiące klientów, a każdego roku nawiązujemy nowe współprace na całym świecie. Dołącz do nich!

Skontaktuj sie z nami