Venax sp. z o.o. Venax sp. z o.o.

Venax Industry Logistic

Service You Can Rely On.

Procedury magazynowania DCT Gdańsk

Procedury magazynowania DCT Gdańsk

Procedury magazynowania DCT Gdańsk

Chcesz się dowiedzieć, jak wyglądają procedury magazynowania w DCT Gdańsk? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat. Firma Venax zajmie się załatwieniem formalności związanych z przechowywaniem towarów. Dzięki nam spedycja towarów z DCT Gdańsk nie będzie problemem. 

Informacje magazynowania DCT Gdańsk 

Magazyny CFS w Terminalu DCT Gdańsk znajdują się w tymże mieście. Są to magazyny służące do przechowywania towarów przeznaczonych do dalszego przetransportowania. Godziny, w jakich otwarty jest magazyn to 6-18 w dni powszednie. Zlecenia dotyczące przechowywania towarów są przyjmowanie jedynie do 12:00. Najszybciej zostaną one zrealizowane następnego dnia. Co ważne usługi są świadczone również w dni świąteczne. Warto nadmienić, że można odwołać realizację usługi do godziny 16:00 dnia poprzedzającego wykonanie zamówienia. Jako spedytorzy zobowiązujemy się do prawidłowego przeprowadzenia transakcji na DCT. 

Szczegóły CFS DCT Gdańsk

Warto pamiętać, że magazyny CFS są poddawane inspekcjom oraz rewizjom, mającym na celu weryfikację ładunku. Jest to robione po to, aby zarówno klient, jak i wykonawca mieli pewność, że wszystko przebiegło zgodnie z umową. Wszystkie kontenery są plombowane, dzięki czemu mamy pewność, że w przesyłkę nie ingerowano od czasu inspekcji. Przy transporcie TIR-em potrzebny jest karnet TIR bądź T1, które pomogą w realizacji zamówienia. Także w CFS-ach możliwe jest przeprowadzenie transportu drobnicowego, który ma nałożone na siebie dodatkowe restrykcje. Jako spedytor zajmujemy się informowaniem oraz dopinaniem wszelkich formalności związanych z logistyką. Dlatego też ważne jest, aby wybrać odpowiednio doświadczoną firmą. Taką bez wątpienia jest Venax, który niejednokrotnie podejmował się spedycji przy użyciu magazynów CFS. Dzięki wieloletniemu działaniu w branży spedycji wiemy, jak przeprowadzić taki transport i dopilnujemy, aby dokumentacja była kompletna.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zaoszczędź czas oraz pieniądze dzięki naszym procedurom magazynowania.

Skontaktuj sie z nami